Kur un kā sagaidīt Jauno gadu saskaņā ar fen šui principiem?

Jaunais gads

Jau pavisam drīz pie durvīm pieklauvēs 2019.gads, kura aizgādne ir Dzeltenā Zemes Cūka. Tas ir iemesls pastāstīt, kā sagatavoties šiem gaišajiem svētkiem saskaņā ar fen šui principiem. Var jau par to visu pasmaidīt – taču ej nu sazini, varbūt patiešām darbojas?

Sagatavošanās Jaunā gada sagaidīšanai

Pirmkārt, ir jāveic mājokļa revīzija un jāizmet nevajadzīgās lietas. Tas attiecas uz salauztām rotaļlietām, ieplīsušiem traukiem, bojātu tehniku, visiem iespējamiem papīriem un čekiem, ar kuriem pilni plaukti. Jāiztīra arī datora un tālruņa atmiņa.

Ja mājās ir vecas un sen neizmantotas lietas, atdod tās cilvēkiem, kam tās var noderēt. Tā tu ne tikai iztīrīsi mājokli un padarīsi laimīgus citus cilvēkus, bet arī atbrīvosi ceļu pozitīvajai enerģijai.

Aizvāc nevajadzīgas mantas no plauktiem un palodzēm un centies lieku reizi neaizvilkt logiem aizkarus – mājoklī līdz ar saules stariem nonāks radošā enerģija. Savukārt tad, ja tava mitekļa enerģētikai vajag piešķirt paātrinājumu, uztaisi kosmētisko remontu – līmē jaunas tapetes un nomaini aizkarus.

Starp citu, tīrīšana ir jāveic ne tikai mājoklī, bet arī galvā. Tāpēc pirms Jaunā gada svinībām lūdz piedošanu cilvēkiem, kurus esi aizvainojis, piedod pats saviem pāridarītājiem un izmet no galvas negatīvas domas. Novēli visiem cilvēkiem laimi un veselību, un domās nosūti šo pozitīvo vēstījumu kosmosā.

Eglītes novietošana

Tagad, kad mājoklī ieviesta ideāla kārtība, var pāriet pie dekorēšanas. Sāc to ar jaungada eglītes novietošanu. No tās atrašanās vietas būs atkarīgs, kādu enerģiju piesaistīsi savai mājai.

Ja vēlies uzlabot finanšu stāvokli, izpušķota eglīte jānovieto mājokļa dienvidaustrumu daļā.

Tad, ja vēlies salabt ar tuviem cilvēkiem un sajust harmoniju ģimenē, noliec Jaunā gada galveno simbolu mājokļa austrumu daļā.

Savukārt tad, ja tavs mērķis ir sabiedriska atzinība un slava, novieto eglīti mitekļa dienvidu daļā. Tas palīdzēs atvērt tavu radošo potenciālu un īstenot savu mākslinieka, dzejnieka, fotogrāfa vai dizainera talantu.

Ja sapņo par bērniņu, novieto izrotātu eglīti mājokļa rietumu pusē. Bet, lai piesaistītu mājām veselību, ierādi meža skaistulei vietu pašā telpas centrā.

Mājas rotāšana

Ņemot vērā, ka nākamā gada saimniece būs Dzeltenā Zemes Cūka, par galvenajām krāsām svētkos jākļūst dzeltenai un brūnai krāsai un to toņiem. Sarkana krāsa, piemēram, sarkanas lentas un baloni, arī būs piemērota.

Zemes totēmiem galvenais simbols ir kvadrāts. Tu vari izgatavot aploksnītes un piepildīt tās ar monētām. Šāds mājokļa rotājums ne tikai priecēs acis, bet arī piesaistīs naudu. Nākamā gada sagaidīšanas tēmai atbildīs arī kvadrātveida kastītes ar dāvanām, kuras jānoliek zem eglītes Jaungada naktī.

Dzeltenā Cūka dievina visu dabīgo, tāpēc izdaiļo māju ar koka izstrādājumiem, kā arī rotājumiem no egļu zariņiem un čiekuriem. Un – lai gan gada saimniecei ar vilnu nav nekāda sakara, vilnas cimdi vai zeķes lieliski derēs kā dekori vai Jaungada dāvanas.

Atceries arī senu ķīniešu tradīciju – eglīti vajag rotāt ar mandarīniem un uzdāvināt saldo augli ikvienam, kurš viesojas tavā mājā. Turklāt katram viesim jādāvina divi mandarīni, lai cilvēks nekad nepaliktu vientuļš.

Svētku galdu izdaiļo ar skaistiem svečturiem un svecēm. Tās mājās kļūs par gaismas un laimes simboliem. Pie ieejas durvīm noteikti piekarini zvaniņu, kas atbaidīs ļaunos garus. Visbeidzot, lai iepriecinātu 2019. gada saimnieci, no dabīgiem materiāliem izgatavo Dzeltenās Zemes Cūkas figūriņas un rotā ar tām eglīti un svētku galdu.

Svētku galda noformēšana un klāšana

Svētku galdā jābūt ēdienu pārpilnībai. Šādas pieejas nolūks ir piesaistīt mājoklim pārpilnību un labklājību. Cūka ir dzīvnieks visēdājs, tāpēc svētku galdā var būt visdažādākie ēdieni, izņemot cūkgaļas ēdienus. Galdā jāceļ dažāda veida gaļas ēdienus, zivis, dārzeņus un augļus. Galvenais nosacījums – ēdieniem ir jābūt vienkāršiem un sātīgiem.

Cūka dievina saldumus, bet tas nozīmē, ka svētku vakarā īpaša uzmanība jāvelta desertiem un saldajiem dzērieniem.

No alkohola labāk dot priekšroku klasiskajiem – degvīnam, vīnam vai konjakam. Savukārt eksotiskus dzērienus un dažādus kokteiļus labāk pietaupīt citiem svētkiem.

Ja runa ir par galda noformēšanu, tas jāpārklāj ar dabīga materiāla – kokvilnas vai linu galdautu. Analoģisks princips jāievēro attiecībā uz traukiem. Vēlams, lai uz galda būtu fajansa, māla vai porcelāna trauki. Lieliski iederēsies arī koka sālstrauks, mērces trauks vai salvešu turētājs.

Jaunāgada dāvanas saskaņā ar fenšui

Nākamā gada saimniece Cūka tiecas pēc omulības, tāpēc kā dāvanu vislabāk izvēlēties mājas lietas, kas simbolizē gādību, siltumu un komfortu. Tā var būt skaista pidžama, čības vai frotē halāts, noderīgas ierīces vai tehnika. Vienlaikus neaizmirsti, ka Cūka ir praktisks dzīvnieks, un tas nozīmē, ka dāvinātajai tehnikai ir jābūt noderīgai.

Ja nolemsi dāvināt dārglietas, izvēlies izsmalcinātus izstrādājumus no dabīgajiem materiāliem un akmeņiem. Bižutēriju dāvināt nevajag.

Dāvini saviem paziņām brelokus, izstrādājumus un amizantas rotaļlietas ar 2019.gada simbola – Dzeltenās Zemes Cūkas atveidojumu. Tās noteikti atnesīs veiksmi dāvanas saņēmējam!

 

 

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

 

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Subscribe
Paziņot par
guest

0 Comments
jaunākie
vecākie populārākie
Inline Feedbacks
View all comments