Kā iegūt naudu, vienkārši mainot gaitu? Izklausās neticami? Tāpat kā tas, ka atliek vien paraudzīties kā izskatās četras zonas cilvēka ķermenī, lai saprastu, kāds ir viņa materiālais stāvoklis? Tas tomēr ir iespējams.
Cilvēka ķermenī ir četras zonas, pēc kurām var pateikt, kādas ir viņa attiecības ar naudu. Viena no tām ir saistīta ar naudas iegūšanu, otra — ar to, kā tā tiek tērēta, trešā — kā uzkrāta, bet ceturtā liecina par prasmi naudu pārvērst bagātībā.
Pirmā ķermeņa zona, naudas iegūšana — KAKLS
Novērtējiet savu kaklu. Vai jums izdodas brīvi, bez krakšķiem un brakšķiem, grozīt galvu? Ja izdodas — tad tikpat viegli jūs spējat saskatīt dažādus veidus, kā tikt pie naudas.
Kakls — tā ir iespēju un izvēles brīvības zona. Brīvs no sāpēm, kustīgs un nebloķēts kakls liecina par to, ka ar izvēli jums viss ir tip-top. Jūs saskatāt dažādas peļņas gūšanas iespējas un protat modelēt notikumu attīstību, turklāt jums nav problēmu mainīt savas dzīves scenārijus, ja tas nepieciešams. Viegli pieņemat gan sevi, gan citus cilvēkus. Jūs neesat konservatīvs un viegli atrodat kompromisus. Brīvi izsakāt savu viedokli un paužat jūtas. Nekautrējaties paust savu personisko viedokli. Brīvs kakls piešķir cilvēka ķermenim dzīvīgumu, bet pašam cilvēkam – reakcijas ātrumu.
Cilvēki ar bloķētu kaklu (tā kustības ir apgrūtinātas) neskatās ne pa labi, ne pa kreisi – tikai taisni uz priekšu. Tas ir militārpersonu skatiens.
Pārdomājiet, kādi ir jūsu finanšu scenāriji. Iespējams, jūs esat pārlieku spītīgs un neuzticaties citiem, bieži pretojaties notikumu gaitai. Vai jūs pārāk ilgi neaizraujaties ar vienām un tām pašām tehnoloģijām? Vai neesat pilnībā pārņemts ar vienu finanšu shēmu, kuru intensīvi visiem uztiepjat? „Skaties uz turieni, tikai uz turieni”, — it kā saka jūsu ķermenis.
Otrā zona, naudas sadale – ROKAS
Ne velti mēdz teikt — nauda aizplūst caur pirkstiem kā smiltis. Iztēlojieties, ka kāds pasniedz jums banknoti. Izstiepiet roku un paņemiet to. Kā jūs to darīsiet? Novērtējiet, vai roka nesaspringst? Ja saspringumu sajutāt, tad kurā vietā?
Delnā? Tātad jums ir svarīgi, kā nauda tiek dota, kas ir devējs, ko viņš dodams saka. Jūs piešķirat lielu nozīmi naudas saņemšanas rituālam. Ja nepatiks kā tā tiek dota, — jūs varat atteikties pat no godam nopelnītas naudas. Vai tas ir labi? Vai tas nav pārāk ceremoniāli un vai iedomātais rituāls nav pārvērtēts ?
Jutāt saspringumu apakšdelmā? Jums ir grūti pieņemt ar naudu saistītus lēmumus. Jūs it kā mīņājaties no vienas kājas uz otru, nevarēdams saņemties, lai spertu soli uz priekšu. Jums ir grūti paņemt, grūti atdot, grūti kaut ko nopirkt vai veikt naudas ieguldījumus. Pirms par kaut ko izlemjat, jūs desmitiem reižu visu pārdomājat un bieži vien tieši šī iemesla dēļ esat zaudētājs. „Kas neriskē, tas nevinnē” — reizēm vajadzētu atcerēties šo teicienu, un nauda pati kritīs jums saujās.
Saspringts plecs? Jums ir grūti ielaist naudu savā dzīvē. Paņemt jūs to varat, bet pēc tam sākas dvēseles mokas. Iespējams, jūs esat viens no tiem, kuri uzskata, ka nauda ir kaut kas netīrs, nauda pavedina cilvēku netiklībā. Zemapziņā jūs distancējaties no tās. Nauda vienmēr stāv uz jūsu mājas sliekšņa, bet mājā iekšā jūs to nelaidiet. Attopieties, jo naudai var arī apnikt nīkšana pie namdurvīm, un ko tad jūs darīsiet, ja tā pagriezīsies un aizies uz neatgriešanos?
Kā jūs naudu dodat? Ar plašu rokas vēzienu pasniedzat nesalocītu banknoti — jūs esat dāsns cilvēks ar augstu pašapziņu. Turat banknoti sev cieši klāt un gaidāt, kamēr cilvēks pats pastieps roku, lai to paņemtu? Jūs neesat īsti pārliecināts, vai patiešām vajag šo naudu izlaist no rokām, atdot. Iespējams, jūs esat pārāk bikls, par sevi nepārliecināts cilvēks un šķirties no naudas jums ir ļoti grūti.
Trešā zona, naudas uzkrāšana – VĒDERS un IEGURNIS
Ne velti karikatūrās bagāti cilvēki tiek atainoti kā resnīši ar lielu vēderu. Taču liels vēders vienlaikus ir arī pazīme, ka cilvēkā mājo daudz baiļu. Un tieši bailes liedz viņam brīvi rīkoties ar naudu. Bailes zaudēt materiālo labklājību izpaužas kā skopulība, savukārt skopulība – kā liekais svars. Ko lai dara?
Mīksts, bet ne resns, akurāts vēderiņš, brīvas iegurņa kustības, viegla gaita kā austrumu dejotājam vai dejotājai, liecina, ka esat sastapis ar dzīvi apmierinātu cilvēku, kas prot priecāties un izbauda katru dzīves mirkli, apveltītu ar izsmalcinātu gaumi attiecībā uz visām dzīves baudām, bez kompleksiem, ja runa ir par bagātības vairošanu. Tāpēc, ja gribat, lai jums turas nauda – mācieties austrumu dejas.
Interesanti, bet viena no neapzinātu uzkrājumu veidošanas zonām ir bēdīgi slavenie galifē uz gurniem, tā dēvētie „mīlas rokturīši”, no kuriem vēlas atbrīvoties daudzas sievietes. Skopiem cilvēkiem, it īpaši tādiem, kas ir kāri uz svešu naudu, šie „mīlas rokturīši” ir saskatāmi ar neapbruņotu aci. Bet tiem, kuriem viegli šķirties no naudas un kuriem nav problēmu to iztērēt citu cilvēku labā, šajā ķermeņa daļā viss ir kārtībā.
Ceturtā zona, bagātības vairošana — KĀJAS
Jo spēcīgākas kājas, jo cilvēkam ir vieglāk veidot savu materiālo labklājību. Māja, veiksmīga uzņēmējdarbība, pastāvīgi ienākumi, greznumlietas – tas viss ir pieskaitāms ne vairs vienkārši naudai, bet bagātībai.
Lai saglabātu materiālo labklājību, ir stingri jāstāv uz kājām. Ja jūsu kājas ir vājas, bieži mēdzat paklupt, izmežģīt potītes, jums ir bijuši nejauši iegūti un muļķīgi lūzumi, ir varikoze vai kādas citas kāju kaites, tas viss norāda uz to, ka jūsu dzīvē nav stabilitātes, un, iespējams, jūs no tās baidāties.
Iemācieties stingri stāvēt uz kājām. Izkopiet uzvarētāja gaitu. Speriet drošu soli, pieskaroties zemei ar pilnu pēdu, lokiet kāju celī un pārnesiet ķermeņa svaru uz atbalsta kāju. Aizmirstiet par augstpapēžu apaviem līdz brīdim, kamēr neiemācīsities sajust pamatu zem kājām. Vasarās biežāk staigājiet ar basām kājām. Stipriniet kājas un atjaunojiet zaudēto saikni ar zemi, tad arī nauda vairosies.
Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!
Avots: Indastro