Oļega Fiļa jaunā draudzene viltojusi viņa bijušās sievas parakstu un nozagusi sūtījumu ar drēbēm

Oļegs Fiļs

Kā jau tas medijos visai plaši atspoguļots, bijušais ABLV bankas padomes priekšsēdētājs un viens no diviem lielākajiem akcionāriem Oļegs Fiļs tūlīt pēc šķiršanās no savas trešās sievas Santas Zāmueles, tagad Bernālas, uzsāka kopdzīvi ar savu sekretāri Kristīni Jelinsku.

Sabiedrībā pazīstamu ļaužu privāto dzīvi atspoguļojošiem medijiem par prieku Fiļa jaunā draudzene sociālajos tīklos plaši atspoguļoja savu jauno dzīvi, izraisot preses uzmanību ar to, ka ar saviem Instagram foto viņa burtiski atdarina Fiļa bijušās sievas fotogrāfijas. Par to rakstīja žurnāls “Privātā Dzīve”.

Izrādās, Fiļa jaunā draudzene atdarina ne tikai bijušās sievas fotogrāfiju stilu, bet arī tik ļoti iejutusies tēlā, ka pat sākusi parakstīties kā Santa Zāmuele.

Tas atklājies nejauši, taču nu jau ir policijas izmeklēšanas redzeslokā.

Kā zināms, Oļega Fiļa bijusī sieva, no kuras nabaga Fiļs cenšas piedzīt kastroļus, aizkarus, televizora paliktni, dāvanas un citas lietas, pēc šķiršanās dzīvo Amerikā.  Liels bija viņas pārsteigums, saņemot ziņu no starptautiskās pasta piegāžu kompānijas DHL par to, ka viņai  veiksmīgi ir piegādāts pasta sūtījums Latvijā. Turklāt, ka viņa pati personiski ar savu parakstu esot apstiprinājusi, ka ir saņēmusi sūtījumu Latvijā, lai gan pati visu šo laiku atradusies Amerikā. Vēl vairāk – izrādās, viņa ir saņēmusi šo sūtījumu un parakstījusies par tā saņemšanu nekur citur, kā tieši bijušā vīra Oļega Fiļa dzīvesvietā Mežaparkā.

Cenšoties tikt skaidrībā par notikušo, kompānijas DHL administrācija Latvijā izvaicāja kurjeru, kurš apliecināja, ka sūtījumu saņēmusi un kā Santa Zāmuele parakstījusies jauna tumšmataina sieviete. Aplūkojot Kristīnes Jelinskas fotogrāfiju, kurjers apliecinājis, ka tā ir viņa. Visi šie materiāli šobrīd ir iesniegti policijā un veido pamatu lūgumam uzsākt kriminālprocesu par paraksta viltošanu un sūtījuma zādzību.

Kā liecina kompānijas DHL dokumenti, paciņā, kuras dēļ Kristīne Jelinska viltojusi Santas Zāmueles parakstu un kuru piesavinājusies, bijušas drēbes.

 

Autors: Jurģis Liepnieks

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


17
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
zuze
zuze

Normāla “podstava” :)

sabiedrības krējums
sabiedrības krējums

O tempora o mores :)

Mika
Mika

Nice work. Asiņainais punduris darbībā :) Tā tik turpināt!

Zemene
Zemene

Intersanti kā Kristīne izdomāja, ka Santas paraksts izskatās šādi? Iespējams nav vienīgais gadījums, kad pieņēmusi sūtījumus, kas Santai adresēti uz veco dzīvesvietu.

Haha
Haha

Interesanti gan ahahhaha! Mulkibas, zel to nabaga veceniti Santu😂

Dace
Dace

Kad pasūta preci, ir jāraksta saņēmēja piegādes adrese. Tad jautājums Santai, kāpēc pasūtot preci decembrī un tajā laikā esot Amerikā, tika ierakstīta Mežaparka adrese?

Haha
Haha

Apdzerusies vina vienkarsi

Neo
Neo

Meiteni no maskačkas var izņemt, bet maskačku no meitenes gan nē :)))

Haha
Haha

Tieši tā! Santa ir un paliks maskačkas žurka

Stienis
Stienis

Skumjākais, ka daudzi šeit komentējošie neuztver zemtekstu, būtību…

Haha
Haha

Santa tiesam laikam izmisuma😂 Kristinei noteikti vajag vinas omisu drebes 😂😂

Jānis
Jānis

Tiešām Santai viss labi iet Amerikā lai rakstītu ziepju operas cienījamus iesniegumus?

Vai Dāvids viņu jau pameta?

hmmm
hmmm

Interesanti, kurai ziepenei augstāks reitings – “Reiz Aizkrauklē…” , vai “Maligina mantiniecēm”?

Zane
Zane

Atkal Jurģa angažēts raksts no Santas Zāmueles Magnum Bara? Diez vai jaunai sievietei kā Kristīna bija vajadzīgas veco Tantu drēbes.

Vai DHL kaut ko sajaucis ap Jauno gadu kad ir milzīgs sūtījumu apjoms….

hmmm
hmmm

Zanci, diez vai Oļegam vajag bezmaksas juridisko un pī-ār palīdzību.

Megrē
Megrē

Kastroļu Fiļs, kuru amerikāņi apsūdz naudas atmazgāšanā nopirka kriminālprocesu pret savu bijušo sievu, tā savukārt savāca pierādījumus kriminālprocesam pret viņa jauno mīļāko, šis seriāls sāk labi konkurēt ar kiviča seriālu.

Kristīne Jelinska
Kristīne Jelinska

Sveiki! Tur bija reklāmas buklets, nodošu Tantei ;) bija dzija un tamburadatas ahahhha