Iekšējās drošības birojs par cigarešu tirgoņu „piesegšanu” aizturējis policijas majoru

policija

Aizdomās par Jelgavas nelegālo cigarešu tirgoņu „piesegšanu” Iekšējās drošības birojs aizturējis bēdīgi slaveno Olaines policijas inspektoru, majora dienesta pakāpē esošo Aldi Anhaltu.

Pēc neoficiālām ziņām, kopā ar viņu aizturēts arī Jelgavas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas inspektors Sergejs Stasenko.

Pietiek jau ir aprakstījis A. Anhalta karjeru policijā, kura iepriekšējā Valsts policijas priekšnieka Inta Ķuža darbības laikā sekmīgi turpinājās, neraugoties uz apjomīgu informāciju par iespējamu nelegālās alkohola un cigarešu tirdzniecības „jumtošanu” un citām noziedzīgām darbībām.

Septembra otrajā pusē A. Anhalts pat pabija Jelgavas pašvaldības policijas atskurbtuvē, taču arī pēc šiem vētrainajiem notikumiem no amata pienākumiem nebija atstādināts un turpināja „darbu”. Neraugoties uz notikušo, žūpa varēja turpināt rūpēties par sabiedrisko kārtību, – ar ko skaidrojama šāda vadības iecietība, skaidrots netika.

Taču neoficiāli zināms, ka paviesošanās atskurbtuvē ir tikai niecīga epizode policista krāšņajā biogrāfijā. Savulaik viņam saistībā ar pārmērīgu aizraušanos ar azartspēlēm pat atņemta valsts noslēpuma pielaide, taču to izdevies atgūt.

Tomēr pēc daudzām sūdzībām saistībā ar iespējamu informācijas tirgošanu, dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu un citiem pārkāpumiem A. Anhalts ticis aizrotēts no Jelgavas kriminālpolicijas uz policiju Olainē.

„Tāpat te savu sīko biznesiņu mēģina taisīt, staigā pa kabinetiem, regulē lietas un uzvedas kā saimnieks. Ir cilvēki, kas apgalvo, ka tieši viņš savulaik bijis Jelgavas tirgus andelmaņu „jumtotājs”,” Pietiek apliecina kāds informācijas avots.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt arī šajā publikācijā minēto tautas kalpu izglītību, parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, “partiju tūrismu” un citus sasniegumus.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook ,Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: Pietiek

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Inguna Neminska
Inguna Neminska

Šitie jokdari jau neko ne no kā neiztaisa. Un viņiem ir pilna taisnība. Visādu mēslu visur pilns un pāri – varētu padomāt, ka visiem būtu “čo izzvoļķe!” pozīcijā visādu karekļu priekšā jākniksē . Paši visi guuuudri . Konfiskatus nokopt t.skaitā. 🤗🤗🤗