Fiļa jaunā draudzene pinas paskaidrojumos par paraksta viltošanu un nozagto pasta sūtījumu

Pēc raksta publicēšanas par to, kā Oļega Fiļa jaunā draudzene viltojusi viņa trešās sievas parakstu, lai varētu pieņemt bijušajai sievai adresētu sūtījumu (par to lasiet šeit), tajā pašā vakarā no Kristīnes Jelinskas tika saņemts gan nozagtā sūtījuma fotoattēls, gan Kristīnes viedoklis par notikušo.
.
Tas ir šāds:
.
“Santas reklāmas sūtījums, kuru pat neesmu atvērusi :) un kurjers nejautāja manu vārdu … ko es varu pierādīt :) Tev neapnīk? Nožēlojami…”
.
“Es 50+ drēbes nevalkāju ;) kā redzēju adresātu  – atliku malā un pārmetu krustu:) “
.
“Jurģi, Jūs visi apsitušies esat? Ko Tu mani aiztiec! Neesmu viltojusi parakstu, bet pieņēmu sūtījumu (kur nebija tantes vārds)! Iekšā gliemežvāks un kartiņa! Par kādām drēbēm un zagšanu iet runa? Jums pietrūkst iesniegumu policijā par apmelošanu? Tiešām nejūtat robežas! “
.
Interesanti, Kristīne apgalvo, ka kurjers neesot pat jautājis viņai vārdu. Ja tā ir taisnība, tad vēl jo neparastāk izskatās tas, ka Kristīne parakstījusies, izmantojot burtus SZ, kas ir skaidri redzams kompānijas DHL dokumentos. Kopš kura laika un kāpēc, kāda iemesla dēļ, viņa pēkšņi ir sākusi parakstīties, izmantojot Oļega Fiļa bijušās sievas iniciāļus, netop skaidrs. Tāpat interesanti, ka apgalvojot, ka nav sūtījumu atvērusi, pati Kristīne ir pievienojusi savam paskaidrojumam fotoattēlu, kurā tas redzams atvērts.
.
Versijas par to, kas atrodas sūtījumā, atšķiras. Vispirms Kristīne norāda, ka viņa nevalkājot “50+ drēbes”, ar ko, cik var saprast, tiek domātas drēbes cilvēkiem pēc piecdesmit gadu vecuma. Ņemot vērā, ka nākamajā īsziņā viņa lieto vārdu “tante”, lai apzīmētu Oļega Fiļa bijušo sievu,  jāsaprot, ka viņa izmanto katru iespēju norādīt uz to, ka Santa Bernāla ir vecāka par viņu, proti, “tante”, un nekādas viņai adresētas drēbes Kristīni interesēt nevarētu pēc definīcijas.
.
Ja pirmajā īsziņā Kristīne runā par “50+” drēbēm un drēbes kā sūtījuma saturs norādīts arī DHL dokumentos, tad jau nākošajā īsziņā Jelinska apgalvo, ka sūtījumā, kuru viņa nav pat atvērusi, “iekšā gliemežvāks un kartiņa”.
.
Pilnīgi iespējams, ka tā. Bet, spriežot pēc pievienotās fotogrāfijas, tad tam jābūt visai liela izmēra gliemežvākam.
.
Atgādināsim, ka viens no Latvijas bagātākajiem cilvēkiem, likvidējamās ABLV bankas padomes priekšsēdētājs Oļegs Fiļs, uzsāka attiecības ar bankas sekretāri Kristīnu Jelinsku uzreiz, tiklīdz izjuka viņa laulība ar Santu Zāmueli. Kopš tā laika Oļegs Fiļs velta visas iespējamās pūles, lai atgūtu Santai Zāmuelei laulības laikā dāvinātās dāvanas un dažādus sadzīves priekšmetus, piemēram, kastroļus, kurus Santa viņaprāt nelikumīgi paņēmusi sev līdzi pēc šķiršanās.
.
Tāpat Fiļs terorizē arī bijušās sievas vecākus, regulāri sūta dažādas bijušo sievu nomelnojošas īsziņas viņas biznesa partneriem, paziņām, kā arī ir pat panācis kriminālprocesa ierosināšanu pret bijušo sievu.
.
.
Autors: Jurģis Liepnieks

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


8
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Kurmis
Kurmis

Tātad visi kas strādāja AB-Bankā ir zagļi???

Twitter
Twitter

Oļegs jau nokomenteja

@JurgisLiepnieks, kas ir sabiedrības sargsuns (watchdog), kurš rej par sabied. svarīgām tēmām, var atvilkt elpu. DHL kļūdainais sūtījums ar ZS krūzīti (nevis drēbēm) jau ir ceļā pie aizbēgušā pāri okeānam @SantaZamuele. Kā saka PR speciālisti – suņi rej, bet karavāna iet tālāk..

Anna
Anna

Nez cik ilgi Fiļs turēs šito, nez vai sekretārīte saprot, ka ir tikai viena no un, ka kaut kur jau par sekretāri sāk strādāt kāda 18gadniece, kura domā – kas tā par tanti vecu Fiļam blakus :)))

Anna2
Anna2

Ap to laiku nebūs vairs ne Santas, ne Puaro :D

Ments
Ments

Fiļs ir atradis sev atbilstošu pāri beidzot, līmeņi sakrīt :)))

Jelinska
Jelinska

PS- Jurģi, var caur Tavu portālu NĪ tirgot? Atsūtīšu bildes un aprakstu un Tu ieliksi :) Paldies !!!

Jelinska
Jelinska

Gudrīti, Tante pat savā iesniegumā policijai neko par drēbēm nemin, tā ka putrojies Tu :) vairs Ziemassvētku kartiņas man nepiegādājiet ;)

Puaro
Puaro

Labdien, Jelinskas kundze, sakiet, kur jums bija izdevība iepazīties ar iesniegumu policijai par kuru runājat? Bijāt jau liecināt policijā un tur jūs iepazīstināja, vai kā savādāk ieguvāt?