Mūķenes audzē marihuānu, svētī to un pavada ar lūgšanām

Sisters of Valley jeb Ielejas māsas ir neortodoksāls klosteris, kurā mūķenes nodarbojas ar mazliet īpatnēju rūpalu: viņas audzē medicīnisko marihuānu.

Turklāt klostera māsas to dara saskaņā ar Mēness ciklu, jo tādējādi augam ir vēl spēcīgākas dziedējošās īpašības. Katrs produkts pirms nosūtīšanas pircējam tiek svētīts un pavadīts ar lūgšanām. Šobrīd viņas dzīvo Kalifornijā, kur marihuāna ir legalizēta. Tāpēc mūķeņu nodarbošanās ar marihuānas audzēšanu ir likumīga.

marihuana-2

Ielejas māsas tic, ka Dievs radījis kaņepes ar nolūku, un šis nolūks ir dziedināt cilvēkus. Viņu saimniecībā (un internetā) var iegādāties dažādus līdzekļus, kas palīdz sāpju remdēšanai, mazina migrēnas mokas, atvieglo dzīvi vēža slimniekiem. Produktu klāstā ir tinktūras, eļļas, aerosoli un ziedes.

“Kaņepe ir ļoti inteliģents augs. Nonākot mūsu ķermenī, tas meklē tieši to, kas nepieciešams,” stāsta māsa Keita.

Sisters of Valley

Šobrīd pilsēta, kurā mūķenes dzīvo, vēlas aizliegt marihuānas audzēšanu. Lai arī visā štatā tā ir atļauta, nepilnības likumdošanā ļauj noteikt, ka pilsēta individuāli var aizliegt marihuānas tirdzniecību un kultivēšanu. Iedzīvotāji drīkst iegādāties medicīniskās marihuānas produktus, bet nedrīkst to darīt tieši šajā pilsētā. Tāpēc Sisters of Valley mūķenes aktīvi darbojas sociālajos tīklos, pievēršot uzmanību savai netradicionālajai nodarbei.

Ielejas māsas ne vien cīnās par tiesībām turpināt savu nodarbošanos savā pilsētā, bet arī uzskata, ka tam ir jābūt iespējamam visā pasaulē. Tā kā Kalifornijas daba ir perfekti piemērota kaņepju audzēšanai, mūķenes ir pārliecinātas, ka marihuānai ir potenciāls kļūt par eksporta preci, kas ievērojami papildinātu pilsētas kasi.

“Ja cilvēks ir tik stulbs, ka neatzīst marihuānas ārstnieciskās īpašības, viņš var iet bekot,” saka  Sisters of Valley māsa Keita.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Klostera māsu mājaslapa www.sistersofcbd.com

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar