Marihuāna sievietēm var izraisīt negaidītu orgasmu

orgasms
Nīderlandes un ASV mediķi atklājuši, ka marihuānas smēķēšana var sievietēm izraisīt negaidītu  orgasmu.
.
Pētījuma apraksts, kas publicēts zinātniskajā žurnālā Journal of Sex&Marital Therapy, vēsta, ka šis atklājums balstīts uz gadījumu, kad kāda 40 gadus veca sieviete ārstam sūdzējusies par pēkšņiem orgasmiem, ko viņa piedzīvojusi pēc marihuānas smēķēšanas.

Sieviete piepešo orgasmu izjutusi naktī un tas atkārtojies vairākas stundas. Vēlāk, kad sieviete nolēmusi uzsmēķēt ar tabaku sajauktu marihuānu, spontānais orgasms atkārtojies.

Speciālisti noskaidrojuši, ka šie simptomi nelīdzinās to pacientu sūdzībām, kas sirgst ar tā saucamo “nemieru dzimumorgānos” jeb ReGS, kad notiek nekontrolēts dzimumorgānu uzbudinājums, rodas pēkšņa vajadzība urinēt un parādās vājums ķermenī. Turklāt šādos gadījumos spontānais orgasms ietekmē tikai atsevišķas ķermeņa daļas, nevis visu organismu.

Pētnieki secinājuši, ka marihuānas smēķētājas gadījums ir unikāls un saistīts ar dažādiem faktoriem, to skaitā arī marihuānu.

Pētījumā atklājās, ka marihuāna iedarbojas uz to smadzeņu daļu, kas atbild par seksuālo uzbudinājumu, rezultātā novedot līdz spontānam orgasmam.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


3
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Pilaonis
Pilaonis

Latvijaa skaitas seviski bistama viela jo ja legalizes vares pagalma audzet.nevares iekaset nodoklus valstij nebus no Alko tik daudz naudas

Jopcik
Jopcik

Vel zinātnieki atklājuši, ka marihuāna var izraisīt erekcijas disfunkciju vīriešos, bet to gan noklusē.

dāma gados
dāma gados

Priekš kam mums vairs vajadzīgi vīrieši, ja tagad ir marihujāna?