Argentīnā no noliktavas pazūd 540 kilogrami marihuānas; policisti vaino peles

marihuāna
No policijas noliktavas Argentīnas pilsētā Pilarā, Buenosairesas provincē, pazuduši 540 kilogrami marihuānas – no darba atlaisti astoņi policisti, kas notikušajā mēģinājuši vainot peles, vēsta Lielbritānijas raidsabiedrība BBC.
.
Pilaras policijas noliktavā aptuveni divus gadus glabājās aptuveni 6000 kilogrami marihuānas, kas iepriekš konfiscēti policijas operācijas laikā.
.
Jaunais policijas komisārs, kurš nesen stājies amatā, secinājis, ka daļa šo narkotiku pazudusi.
.
Iepriekšējais policijas komisārs un septiņi viņa kolēģi notikušo skaidrojuši vienkārši – vairāk kā pustonnu narkotiku esot apēdušas peles.
.
Eksperti gan apšaubīja, ka pelēm būtu pa spēkam apēst tik lielu daudzumu marihuānas, pat ja tās būtu uzskatījušas, ka narkotikas ir piemērots pārtikas produkts. Ja tas tomēr būtu noticis, peles visticamāk būtu mirušas, tāpēc noliktavai vajadzētu būt pilnai ar peļu mirstīgajām atliekām.
.
Maija sākumā astoņi no darba atlaistie policisti stāsies tiesas priekšā. Tiesa lems, vai notikušais uzskatāms par nolaidību vai arī tas tomēr bijis noziedzīgs nodarījums.Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: The Cut

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
pele
pele

peles nevarētu nomirt no marihuānas