80% NBA spēlētāju lieto marihuānu

lieto marihuānu

Bijušais Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Čikāgas «Bulls» spēlētājs Džejs Viljamss uzskata, ka 75-80 procenti līgas basketbolistu lieto marihuānu.

Šobrīd 34 gadus vecais Viljamss, kuru 2002. gada NBA draftā «Bulls» izvēlējās ar 2. numuru, «FOX Business» izteicies, ka viņa informācija varētu šokēt daudzus. Proti, lielākā daļa jeb līdz pat 80% līgas spēlētāju lieto marihuānu vai uz tās bāzes līdzīgas apreibinošas vielas.

«Dakteriem nav sarežģīti izrakstīt kaut ko līdzīgu oksikontīnam. No tā biju atkarīgs vairāk nekā piecus gadus, tā ka zinu, ko runāju. Ja vienkārši teiksiet «marihuāna», atbildes vietā saņemsiet: «Tā taču ir narkotika!» Pats kādreiz lietoju kaņepju eļļu, kas palīdzēja mazināt uztraukumu.»

NBA bijuši neskaitāmi gadījumi, kad basketbolisti pieķerti lietojam marihuānu. Pat līgas superzvaigznes. Bargi sodi gan viņiem nav piespriesti.

Viljamss izteicies, ka zina daudz sportistus, kuri sacensību laikā atrodas paracetamola ietekmē.

Viljamsam NBA karjera noslēdzās pēc viņa debijas sezonas, kad piedzīvoja smagu avāriju ar motociklu. Šobrīd viņš ir ESPN basketbola analītiķis.

Pēc basketbolista karjeras beigām ar marihuānas tirdzniecību Oregonas štatā nodarbojas bijušais Portlendas «Trail Blazer» spēlētājs Klifs Robinsons. Oregonas štatā marihuāna legalizēta no 2015. gada 1. jūlija.

NBA marihuāna nav atļauta. Taču divas komandas bāzējas štatos, kuros tā nav aizliegta, bet vēl 23 vienības atrodas, kur tā ir pieejama medicīniskos nolūkos.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

 

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
bubis
bubis

Valstī, kura rada azartspēļu atkarīgos, turēt aizliegumā marihuānu tiešām ir smieklīgi…To es par LV protams…!!!