Minets uzlabo sievietes veselību?!

minets
Minets nāk par labu sievietes veselībai? Ko tik vīrieši neizdomā, lai attaisnotu savu mīlestību uz orālo seksu! Par minetu raksta pat disertācijas!Piemēram, krievu endokrinologs Vjačeslavs Gončarenko ne tikai sarakstīja, bet arī aizstāvēja disertāciju, kurā, starp citu, pauda: līdz nesenam laikam tika uzskatīts, ka fellācija (orālais sekss) sievietēm ne kaitē, ne arī ko dod, bet veicot endokrinoloģiskos pētījumus tika secināts, ka sperma visnotaļ labvēlīgi ietekmē sievietes organismu, tāpat kā pats fellācijas process.

Antistresa iedarbība
Veicot partnerim orālo stimulāciju, sievietes lūpu un mēles nervu gali tiek stimulēti, kas izraisa oksitocīna veidošanos. Šis hormons nomierinoši iedarbojas uz smadzenēm un centrālo nervu sistēmu. Jo intensīvāk sieviete savam partnerim veic orālo stimulāciju, jo vairāk oksitocīna izdalās.

Fitnesa efekts
15 minūtes mineta liek sievietei zaudēt 600 kaloriju, kas līdzvērtīgs vienai stundai aerobikas nodarbību vai viena kilometra garai slēpošanas distancei. Regulāra fellācija uzturot sievietes fizisko formu, apgalvo pētnieks.

Figūras uzlabošana
Prostagladīns, hormons, kuru satur vīrieša sperma, nokļuvis sievietes ķermenī pat nelielā daudzumā, veicina sievišķā hormona estrogēna veidošanos, kuram pateicoties tauku šūnas izkārtojas vajadzīgajās vietās – uz krūtīm un gurniem. Tā varot tikt pie ideāla auguma.

Āda un mati
Spermas kosmētiskās īpašības zināmas jau sen. Leģendas vēsta, ka Kleopatra visu ķermeni un matus iezieda ar daudzu jaunu vīriešu spermu. Nez’ vai mūsdienu vidusmēra sievietei kaut kas tāds ir pieejams. Jāsamierinās ar mīļotā vīrieša devumu un visefektīgāk to izmantot norijot. Estrogēns, par ko runājām iepriekš, uzlabo ādas un matu stāvokli.

Zobi
Spermas sastāvā esošie minerāli un organiskās skābes nostiprina smaganas, mazina parodontīda veidošanos. Cinks un kālijs savukārt uzlabo zobu emalju.

Ķermeņa sagatavošana grūtniecībai
Reizē ar spermu mineta laikā sieviete saņem partnera DNS, kam ir ievērojama loma iestājoties grūtniecībai: auglis vieglāk iedzīvojas dzemdē un ir mazāks risks, ka sievietes ķermenis nepieņems tēva DNS un neatgrūdīs to. Regulāri uzņemot vīrieša spermu orālā seksa laikā, sievietes organisms pierod pie tās un imūnsistēma vairs nepretojas „svešķermeņiem”. Pieradināšanas process notiek, kuņģim uzsūcot spermu caur kuņģa gļotādu.

Ticēt vai neticēt onkulim „baltā halātā”, ir katra un katras pašas ziņā…

Autore: Rita Lasmane

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


3
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Maita
Maita

Kā tad uzlabo ādu. Mans vienreiz tika uz sejas, sarkani pleķi sametās :D

nazis
nazis

Šaubos, vai garša ir tik pat vilinoša, cik daudz labuma sperma spēj dot. Nedomāju, ka tā būtu ēdama lieta. Gūsim baudu no procesa, nevis no rezultāta!

kr
kr

Vēl tikai jāiestāsta vīriešiem, ka ar personīgo higiēnu ir jānodarbojas pat divreiz dienā un mēs visas būsim skaistas un veselas!