Ko domā sievietes mineta laikā?

Ko domā sievietes mineta laikā, noskaidrojusi seksa pētniece Rita Lasmane.

Ko domā sievietes, veicot attiecīgās darbības, nez vai kāds vīriešu dzimuma pārstāvis uzzinās, ja pajautās par to bez aplinkiem. Visdrīzāk viņas melos apgalvojot, ka domā tikai par to, kā sagādāt gultas biedram baudu.

Cienījamie kungi, ja patiesi vēlaties zināt, ko sievietes domā aplaimojot jūs ar orāliem glāstiem, tad turpmākās rindas atklās šo noslēpumu.

Patiesās atbildes savāktas, veicot anonīmu aptauju.

„Citu domu nav, esmu koncentrējusies uz to ko daru.”

„Es domāju par darbu vai to, ko jaunu no apģērba pirkšu, bet reizēm mani moka sirdsapziņa, ka tik intīmā brīdī domāju par savām lietām.”

„Mineta laikā ir kaitīgi domāt. Labāk sakoncentrēties un aizvērt acis, lai izbaudītu mirkli.”

„Es neveru acis ciet tāpēc, ka mans vīrietis prasa, lai skatos viņam acīs mineta laikā. Skatos viņam acīs, daru, kas darāms un domāju – kaut tu ātrāk beigtu!”

„Es bieži domāju par manikīru, jo roka visu laiku acu priekšā.”

„Es aizveru acis un raudu, jo no tā, cik dziļi tiek iestumts loceklis, man acīs izsprāgst asaras, un es domāju par to, kad tas beidzot beigsies.”

„Mineta laikā es domāju – rīt vai nerīt spermu – un vienmēr nonāku pie viena secinājuma, ja sūkāju, tad būs jārij. Es nesaprotu tās sievietes, kas izspļauj to. Ja jau pretīgi, tad neņem mutē!”

„Ja labs minets, tad citu domu nav. Ja galvā domas, tad minets ir slikts.”

„Es vienmēr domāju par savu kaklu. Vienmēr cenšos ieņemt tādu pozu, lai kakls nepalikt stīvs. Domas pārsvara ir trulas, bet intelektuālais minets taču neeksistē.”

„Vienreiz ienāca prātā doma: atliek man tikai sakost zobus un viņa dzīve vairs nekad nebūs tāda kā iepriekš. No varas apziņas manas sajūtas bija satriecošas.”

„Es visu laiku domāju, ka tik neaizrijos. Laikam nav paveicies ar izmēru…”

Domāju tikai par procesu, jo tā ar to aizraujos un vēlos lai viņam būtu ļoti patīkami, tāpēc ik pa mirklim vēroju viņa reakciju. Mineta laikā nevar haltūrēt, vīrietis uzreiz sajūt to. Ja negribas taisīt minetu, labāk to nedarīt.”

„Visu laiku domāju par to, kas būtu, ja es pašķielētu uz viņu, bet viņš uzbļautu un nobiedētu mani. Tad es paliktu greiza uz visu mūžu?”

„Es vienmēr domāju par to, cik viņam labi un no šīm domām pati stipri uzbudinos.”

„Domāju par to, vai loceklis ir tīrs.”

„Es domāju, ka mineta vietā labāks būtu anālais sekss.”

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


6
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
KODE
KODE

Vai vispār ir iespējams vēl kas pretīgāks!!! Kāda velna pēc to veču dēļ tā vajadzētu pazemoties???

Janka
Janka

Ir sievietes kuras nav mudināmas un uz to ir kā trakas.

...
...

Kad laiza, tad gan ir sajusma, bet kad prasa pretim, tad vai kur pretīgi!

Beechis
Beechis

kaut ka ar gadiem draudzene sakusi halturet, tapec to var ust un baudas nav lielas. Tad rodas galva domas,ka butu ar citu sievieti pameginat, jo pec vairakiem gadiem esot ar vienu partneri, ir japacenshas,lai viss buu katiba un velme iet “pa kreisi” nebutu. Attur morale un negribas ari dabu kadu slimibu. Veseliba viena.
Tas ari par virieshiem, jastrada abiem,patiks viens otram tad sniegt oralas baudas ari pec 10 gadiem .

tas
tas

kurš pieradis pie šādas apmierināšanas, palīdz iestumt līdz aknām… bet man vemt gribās, tāpēc atsakos!

Commando
Commando

Pa lielam jau viss ir atkarīgs no partnera (vīrietis/ sieviete) …cik ļoti partneris izraisa sajūsmas ekstāzi. Šī ekstāze ir ne tikai personība, trenēts, skaists ķermenis, ideālas proporcijas ..bet arī prasme iekvēlināt un, protams, ķermeņa tīrība, smarža un garša! Ja partneris trāpījies brāķis kādā no punktiem, tad arī domas kaut ko tik intīmu darot būs par citām lietām. Bet ja partneris tevi pārņem visu, tad domas koncentrējas uz baudu …neatkarīgi kurš ir ar iniciatīvu un kurš relaksēti izbauda brīdi. Manis teiktais ir attiecināms vienlīdzīgi gan sievietēm, gan vīriešiem. Tur atšķirību nav. Visi domā līdzīgi. Tas ir tāpat kā klausīties foršu vai… lasīt vēl »