Demija Mūra šokējoši pārvērtusies

Demija Mūra

Aktrise Demija Mūra kārtējo reizi nokļuvusi ļaužu valodās, parādoties sabiedrībā pavisam svešādā un pat nedaudz baisā izskatā.

53 gadus vecā deviņdesmito gadu seksdīva šokēja ar savām kārnajām miesām, stiklaino un it kā neko neredzošo skatienu.

Demija Mūra

Pagājušajā nedēļā amerikāņu kinozvaigzne Londonā apmeklēja vairākas augstākās sabiedrības ballītes, to skaitā arī žurnāla Vogue 100.dzimšanas dienas svinības. Tieši šeit Demija Mūra patrāpījās ceļā paparaci, kas nekavējoties šokējošās pārmaiņas aktrises izskatā iemūžināja fotogrāfijās, tā teikt, vēsturei.

Demija Mūra

Daily Mail raksta, ka vēl pavisam nesen Demija Mūra izskatījās jaunavīgi svaiga un skaista, un ar savu lielisko figūru un sev vien piemītošo īpašo smaidu sajūsmināja ikvienu, kuram palaimējās viņu redzēt. Tomēr acīmredzams, ka pēc tam kaut kas ir atgadījies.

Demija Mūra

Kā teicis kāds no Mūras tuvāko loka, šobrīd aktrisei nav tas vieglākais dzīves periods, un tas neizbēgami ietekmē viņas izskatu. Kinodīvas paziņu lokā melš, ka viņas čābiskā izskata iemesls ir pārdzīvojumi sakarā ar neveiksmēm personīgajā dzīvē.

Demija Mūra

Demijai tā arī nav izdevies tā īsti atkopties pēc skandālu pārpilnās šķiršanās ar Eštonu Katčeru, stāsta vienmēr visu zinošie aktrises paziņas. Demija smagi pārdzīvo par savu gadu skaitli un to, ka varētu tā arī nesastapt savas dzīves vīrieti.  Lai kaut uz brīdi spētu aizmirst problēmas, Mūra ir biežs viesis apšaubāmas kvalitātes ballītes, kurās alkohols plūst aumaļām.

Šāds dzīvesveids attiecīgi atspoguļojas aktrises izskatā un veselības stāvoklī. Daži uzskata, ka dīva atkal ķērusies pie aizliegtu preparātu lietošanas, un iespējams, tieši tas ir iemesls viņas stiklainajam skatienam.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: Daily Mail

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar