Bēdīgi slavenie pasaules sarkano lukturu rajoni

Sarkano lukturu rajoni pasaulē ir daudzu tūrisma maršrutu pieturas punkts. Lai gan cilvēki ārēji izrāda nepatiku, miljoniem ļaužu turpina apmeklēt šīs vietas, kas ļauj īstenot seksuālās fantāzijas.

Aplūkosim deviņus dažādus sarkano lukturu rajonus visā pasaulē, kas ir bēdīgi slaveni ar cilvēku tirdzniecību, narkotikām un daudz ko citu.

 

1. De Wallen, Amsterdama

sarkano-lukturu-rajoni-01

Viens no populārākajiem un lielākajiem sarkano lukturu rajoniem pasaulē, kur var apmierināt savu miesaskāri, ir De Wallen.  Tā kā šeit ielu prostitūcija ir nelegāla, prostitūtas seksuālos pakalpojumus piedāvā īrētās istabiņās. Rajonā atrodas vairāki seksa teātri, striptīza bāri, Erotikas muzejs un seksa rotaļlietu veikali. Rajons gan ir bēdīgi slavens kā cilvēku tirdzniecības vieta (vairums prostitūtu tiek ievestas no Āfrikas un Āzijas). Pieaugošā noziedzības līmeņa dēļ, šajā vietā tika slēgti vairāki ar prostitūciju saistīti biznesi.

 

2. Soi Cowboy, Bangkoka

sarkano-lukturu-rajoni-02

Vieta ir nosaukta afroamerikāņa vārdā, kurš pirmais šeit atvēra bāru. Soi Cowboy izgaismo mirgojošas neona lampas, radot karnevālam līdzīgu atmosfēru. Apmeklējot vienu no 40 bāriem, kamēr malkojat dzērienu, jūs no visām pusēm ielenks bikini tērptas sievietes. Šeit jūsu priekam dejos topless vai pavisam kailas dejotājas. Ja vēlaties pavadīt nakti ar kādu no go-go meitenēm, papildus summai, ko maksāsiet par seksuālajiem pakalpojumiem, būs jāsamaksā soda nauda, jo šeit prostitūcija ir nelegāla, kā arī bāros nav atļauts lietot narkotikas.

 

3. Reeperbahn, Hamburga

sarkano-lukturu-rajoni-03

Šo vietu mēdz dēvēt arī par „Grēka Jūdzi”. Reeperbahn ir viens no lielākajiem sarkano lukturu rajoniem Eiropā. Šeit atrodas seksšopi, striptīza klubi, bordeļi, kā arī seksa muzejs. Vairākas prostitūtas sēž skatlogos un izrāda savus daiļumus klientiem. Erotikas muzejos uz skatuves notiek dzimumakts. Ielu prostitūcija noteiktos diennakts laikos šeit ir legāla, kā arī visu diennakti kārtību uzmana Davidwache policija.

 

4. Kabukicho, Tokija

sarkano-lukturu-rajoni-04

Dēvēta arī par Tokijas „Bezmiega Pilsētiņu”. Kabukicho atrodas vairāki naktsklubi, mīlas viesnīcas, Saimnieku un saimnieču klubi, masāžas saloni un seksšopi. Tas ir lielākais sarkano lukturu rajons Āzijā, kā arī viens no bīstamākajiem rajoniem Japānā. Bargo kungu un kundžu bāros varat izvēlēties skaistu kompanjonu, kuram, kamēr malkojat dzērienu, izstāstīt savas intīmākās fantāzijas. Šo rajonu ik dienas apmeklē vairāk nekā 150 000 cilvēku un šeit bāzēti vairāk nekā 4000 biznesu. Uz ielas var sastapt arī jakudzas (japāņu mafijas darboņus), kas kontrolē vairākus rajona biznesus.

 

5. Quartier Pigalle, Parīze

sarkano-lukturu-rajoni-05

Šeit atrodas vairāki seksšopi, striptīza klubi, ķīķeru šovu bāri un kabarē. Holivudas filmas „Mūlenrūža” iedvesma tika smelta no šejienes kabarē ar tādu pašu nosaukumu. Muzejs „Musee de l’erotisme” četros stāvos piedāvā aplūkot erotisko mākslu, video un skulptūras. Šeit jūs priecēs topless un eksotisko deju šovi, kā arī varat no sirds izbaudīt Parīzes nakts dzīvi.

 

6. Kamathipura, Mumbaja

sarkano-lukturu-rajoni-06

Kamathipura ir Mumbajas vecākais un Āzijas otrs lielākais sarkano lukturu rajons. Šeit strādā apmēram 50 000 seksuālo pakalpojumu sniedzēju, kas to padara par vienu no pasaulē lielākajiem sarkano lukturu rajoniem. Šeit ir neskaitāmas šauras ieliņas, kur krāšņos tērpos un izdaiļotām sejām pastaigājas meitenes.

 

7. Wenceslas laukums, Prāga

sarkano-lukturu-rajoni-07

Prāga, kuru pasaule pazīst ar tās kultūras mantojumu, ir slavena arī ar tās skaistajām sievietēm. Šeit var atrast eskortmeitenes, kabarē un striptīza klubus. Vieta ir slavena ar savu Hot Peppers striptīza klubu. Šeit ir arī vairāki nelieli seksa klubi, kuros var saņemt vairāk par mazāku cenu.

 

8. Boy’s Town, Nuevo Laredo

sarkano-lukturu-rajoni-08

Nuevo Laredo Boy’s Town ir ar sienām norobežots legālās prostitūcijas rajons. Šajās sienās var atrast bordeļus, bārus, klubus un transvestītus. Rajons sākotnēji tika uzbūvēts ar mērķi koncentrēt seksuālo pakalpojumu sniedzējus vienuviet, tomēr tas gandrīz nemaz nav mazinājis prostitūciju visā pilsētā. Šeit atrodas vairāki bāri un restorāni, kur lieliski pavadīt laiku.

 

9. Soho, Londona

sarkano-lukturu-rajoni-09

Soho kādreiz bija pazīstams kā Londonas seksa industrijas centrs. 50-tajos gados šeit bija vairāk nekā 250 seksšopu un bordeļu, taču septiņdesmitajos gados valdība uzsāka vērienīgas reformas. Soho vēl aizvien ir vairāki licenzēti seksšopi un striptīza bāri, taču esiet uzmanīgi, jo tūristiem tajos tiek prasītas astronomiskas summas.

 

Avots: The Independent

Populārākie raksti

Jūs varētu interesēt

Lasītāju viedokļi

avatar