Zviedrijas uzņēmums O’Learys plāno atvērt iespaidīgu izklaides zonu t/c „Akropole”

akropole

Modernas boulinga un biljarda zāles, dažādu sporta veidu simulatori, interaktīva alpīnisma siena, plaša telpa bērniem ar virtuālo akvāriju un interaktīvo smilšu kasti, skatienus piesaistoši milzīgi ekrāni sporta faniem, kā arī lieliska ēdināšanas zona – to visu un vēl daudz vairāk 1958 kvadrātmetru plašajā Latvijā pirmajā O’Learys izklaides zonā varēs baudīt tirdzniecības centra „Akropole” apmeklētāji.

O’Learys ir Bostonā dibināta ķēde ar vairāk nekā 130 franšīzes bāriem un restorāniem, no kuriem 31 ir boulinga celiņi, savukārt vienpadsmit no tiem ir izklaides centri, kas atrodas Zviedrijā, Dānijā, Norvēģijā, Somijā, Beļģijā, Ungārijā, Turcijā, AAE, Singapūrā, Vjetnamā un Ķīnā.   

„Mēs priecājamies, ka „Akropole” nomnieku pulkam pievienojies O’Learys, piedāvājot plašas un aizraujošas pasaules līmeņa izklaides iespējas visu vecumu apmeklētājiem. O’Learys būs lieliska vieta, kur kvalitatīvi pavadīt laiku ar draugiem un ģimeni vai kolēģiem, aizraujošā un viesiem draudzīgā vidē,” norāda ”Akropole” vadītājs un „Akropolis Group” valdes loceklis Kaspars Beitiņš.        

„Esam gandarīti turpināt paplašināšanos Baltijas reģionā kopā ar Apollo Group. Šis izklaides un restorānu centrs būs vienkārši satriecošs! Mēs ar nepacietību gaidām t/c „Akropole” atklāšanu, kad šī brīnišķīgā tikšanās vieta būs pieejama sporta entuziastiem un cilvēkiem, kas vēlas lieliski pavadīt laiku un baudīt izcilu amerikāņu ēdienu,” uzsver O’Learys direktors Kristians Bellanders.

akropole

Plašas izklaides iespējas visām gaumēm

Vispopulārākā aktivitāte O’Learys izklaides centrā kā lieliem, tā maziem noteikti būs tematiskā boulinga zāle – vieta, kur ikviens varēs ripināt bumbu un jautri pavadīt laiku. Ne mazāk iecienīts būs biljards, īpaši „Galaktikas biljards”, kur lāzera projektors skenē biljarda galdu un kijas, lai vizualizētu, kāds būs nākamais sitiens. Mazākajiem apmeklētājiem būs atvēlēta apbrīnojama rotaļu istaba, kur viņu uzmanību noteikti piesaistīs virtuālais akvārijs un interaktīvā smilšu kaste.  

Tiem, kam patīk izaicinājumi, lieliska izklaide būs rāpšanās pa interaktīvo alpīnisma sienu, šafelborda spēle draugu lokā, kā arī dažādu sporta veidu simulatori, kuros varēs izmēģināt savus spēkus golfā, hokejā, basketbolā un futbolā.

Savukārt adrenalīna alkstošajiem labākā izvēle būs elektriskais gokarts. Tas ir pielāgots iekštelpām, darbojas uz litija baterijām un nerada dūmus, kā arī viesi var paši izvēlēties savu mīļāko mūziku ātrumsacīkšu norises laikā.

Tāpat O’Learys apmeklētājiem būs iespēja ieturēt maltīti restorānā, kura interjers papildināts ar Bostonas sporta leģendu piemiņas lietām un sporta vēstures mantojumu. Ēdienkartē būs pārstāvēti klasiskie Ziemeļamerikas ēdieni kā, piemēram, vistu spārniņi Bufalo gaumē, tāpat arī Tex Mex virtuve un labākais no citu valstu virtuves. Maltītes būs pagatavotas no augstas kvalitātes izejvielām, bet vienlaikus tās būs vienkāršas.

 

Par t/c “Akropole”

T/c “Akropole”, kas šobrīd tiek būvēts Rīgā, Maskavas ielā 257b, būs viens no lielākajiem un modernākajiem iepirkšanās centriem Baltijā. Daudzfunkcionālais tirdzniecības centrs, kura kopējā platība būs aptuveni 98 000 m2, piedāvās visplašāko veikalu klāstu – vairāk nekā 220 modes un dzīvesstila veikalu, tostarp labi zināmus un iecienītus zīmolus, kā arī jaunumus, piemēram, multizīmolu modes veikalu “Van Graff”, plašu kafejnīcu un restorānu klāstu, vissezonas slidotavu, kinoteātri, modernu fitnesa zāli, iekštelpu un ārtelpu bērnu spēļlaukumus. Multifunkcionālā centra izveidē liela nozīme tiks piešķirta arī teritorijas vēsturiskajam mantojumam – ēkas dizainā būs ietverti elementi no kādreizējās Kuzņecova porcelāna fabrikas, savukārt tirdzniecības centra interjeru veidos labākie savas jomas profesionāļi. Vairāk: http://akropole-riga.lv/

 

 

 

Populārākie raksti

Jūs varētu interesēt

1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Lamata
Lamata

Jauki, ka zviedri mūs uzskata par pārtikušu tautu, kurai bez maizes vajadzīgas arī izklaides. Veikali aug kā sēnes pēc lietus. Daži iepērkas uz nebēdu, bet trešdaļa pircēju meklē nocenoto preci, vai ar atlaidēm.