VP Ogres iecirkņa priekšnieka šī gada plāns: “izdarīt pāris nesmukas lietas” un atstāt darbu “smirdošajā sistēmā”

policija
Kā rāda Puaro.lv rīcībā esošās elektroniskās sarakstes kopija, Valsts policijas Ogres iecirkņa priekšnieks Vilnis Naglis šogad ir “nolēmis izdarīt pāris savai karmai nelabas lietas”. Neiekļūsti to vidū, viņš brīdina vai, iespējams, izsaka draudus savam sarunbiedram Rodijam Rododendram.
.
Policijas iecirkņa priekšnieks arī raksta, ka sistēma smirdot un viņam viss esot apnicis (policists gan lieto citu vārdu no krievu valodas nenormatīvas leksikas).
.
Vilnis Naglis
Naglis2
.
Mūsu rīcībā nav informācijas, vai Valsts policijas Ogres iecirkņa priekšnieks Vilnis Naglis ar nesmukajām un savai karmai nelabajām lietām ir domājis kādus ieplānotus noziedzīgus nodarījumus vai ko citu.
Varbūt cilvēks ir pārstrādājies, pārdedzis vai varbūt sarakste radusies alkoholisko dzērienu ietekmē.
.
Tomēr Valsts policijas iekšējās drošības dienestam, šķiet, nāktos pievērst uzmanību darbiniekam, kurš sola darīt nesmukas lietas, savukārt viņa priekšniecībai izvērtēt šī policista atbilstību ieņemamajam amatam. Jādomā, ka pareizāk tomēr būtu, ja viņš nomainītu darbu, pirms ir izdarījis ieplānotās nesmukās lietas, nevis pēc tam.
.
Katrā ziņā, mēs esam jūs brīdinājuši.
.
Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

16 Komentāri on "VP Ogres iecirkņa priekšnieka šī gada plāns: “izdarīt pāris nesmukas lietas” un atstāt darbu “smirdošajā sistēmā”"

avatar
Kārtot pēc:   jaunākie | vecākie | populārākie
Yes
Yes

Kokaīna vietā metkatinonu sašņaucies

fuktk
fuktk

Izskatās pēc Vaškeviča ārlaulības dēla :D

bruģakmens
bruģakmens

Policijas vadība ,it sevišķi Kučinska valdības laikā liekas dīvaina.Kontrabandas cigarešu tirzniecība,nelegālā pasažieru pārvadāšana vēl vairāk uzplaukst,pat sākot no Rīgas centra.Kādēļ mums nodokļu maksātajiem barot daudzos kantorus,ja nekas netiek darīts,lai valsts iekasētu nodokļos vairāk,novēršot nelikumības ?

wpDiscuz