Valmierā norisinās fantastiskas šausmu filmas cienīgi notikumi

autoavārija Valmierā

Aizvadītajā nedēļā Latvijā notikušas vairākas smagas autoavārijas, kurās dzīvību zaudējuši cilvēki, tostarp Vidzemē. Viena no, iespējams, netipiskākajām un traģiskākajām autoavārijām notika pirmdien, 25. jūlijā, Valmierā.

Kā stāsta Valsts policijas Vidzemes reģionālās pārvaldes Prevencijas grupas vecākā inspektore Sintija Virse, Nākotnes ielas garāžu kooperatīvā iešņaboja vairāku vīriešu kompānija.  Kopā ar viņiem bijis arī četrpadsmitgadīgs pusaudzis, kurš palūdzis atļauju pabraukāties ar auto, kuras īpašnieks bijis 1972. gadā dzimis vīrietis.

Piedzērušajam automašīnas īpašniekam iebildumu nav bijis, turklāt viņš pats sēdies blakus jaunizceptajam nemākulīgajam šoferim. Te gan jāpiebilst, ka vīrieša dzēruma pakāpe bija tik stipra, ka kontrolēt pusaudža braukšanas prasmi viņš acīm redzami nebija spējīgs.

Rezultātā pusaudzis vispirms uzbrauca 24 gadus jaunai sievietei un viņas sešgadīgajai meitiņai.

Par laimi, bērns avārijā necieta, turpretī sieviete guva smagas traumas, tāpēc tika nogādāta slimnīcā.

Pēc tam, kad bija notriecis sievieti un bērnu, pusaudža vadītais auto tūlīt pat ietriecās kādas līdzās esošas garāžas dzelzs durvīs. Automašīnas Audi 80 īpašnieks, nebūdams piesprādzējies, ar galvu ietriecās mašīnas priekšējā stiklā, kā rezultātā viņa kaklā ietriecās stikla lauskas un vīrietis nomira.  

Pusaudzis pēc notikušā aizbēga, tomēr vēlāk kopā ar mammu atgriezās notikuma vietā.

Četrpadsmitgadīgajam puisim par braukšanu bez autovadītāja tiesībām, uzbraukšanu sievietei un Audi 80 īpašnieka nāvi draud reāls cietumsods. Policija tostarp aicina iedzīvotājus nebūt vieglprātīgiem un bezatbildīgiem.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz