Uzņēmējs Bergs rosina ierobežot pensionāru tiesības izmantot sabiedrisko transportu

sabiedriskais transports

Viens no partijas “Vienotība” lielākajiem ziedotājiem, bijušās premjerministres Laimdotas Straujumas ārštata padomnieks, uzņēmuma “SAF Tehnika” vadītājs Normunds Bergs mikroblogošanas vietnē Twitter publicējis savdabīgu ierosinājumu.

Uzņēmējs apsver, vai nebūtu labāk  liegt iespēju pensionāriem izmantot sabiedrisko transportu bez maksas visas dienas garumā. Tantiņas un onkulīši ar savām brīvbiļetēm uz mazdārziņiem varētu braukt tikai laikā, kas nav sastrēgumstundas, spriedelē Bergs savā tvītā.

pensionāri

Jāpiebilst, ka uzņēmējs Bergs nav vienīgais, kam traucē pensionāri sabiedriskajā transportā. Puaro.lv jau rakstīja, ka arī kāda televīzijas skatītāja tika sūdzējusies raidījumam Bez Tabu, ka nav vairs glābiņa no tantēm ar somām.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

 

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

40 Komentāri on "Uzņēmējs Bergs rosina ierobežot pensionāru tiesības izmantot sabiedrisko transportu"

avatar
Kārtot pēc:   jaunākie | vecākie | populārākie
Ēvalds
Ēvalds

bergs jāizpurina auditu, pietuvināts valsts resursiem ,muldoņa
tāds miljonār elert
slapjos rugājus izķemmē

Andis
Andis

Vai lietderīgāk nebūtu bijis,ja uzņemēja kungs būtu ziedojis kaut desmit eiro Brīvības pieminekļa restaurācijai vai Mežaparka estradei,nevis Vienotibai?

skaitītājs
skaitītājs

Berga kungs jau ziedo bērnu slimnīcai, kam domāju nauda vairāk vajadzīga! Cik Jūs personīgi esat ziedojis Brīvības pieminekļa restaurācijai?

Ilmars
Ilmars

Berga kungs ir atpalicis! Sabiedriskajam transportam Riga,tapat ka Brisele un Tallina ir jabut bezmaksas! Un pasam Bergam ir jamaksa progresivais ienakuma nodoklis! Jo ar ko gan vins ir labaks par amerikanu miljardieriem,kas šso nodokli maksa un nesudzas jau no 1917.gada? Par kadiem ipasiem nopelniem vinam butu jasamazina ienakuma nodoklis???!

skaitītājs
skaitītājs

un no kādas naudas tad tiks finansēts bezmaksas sabiedriskais transports?

wpDiscuz