Swedbank galvenais ekonomists: Nespējat samaksāt par 3-istabu dzīvokli? Pārvācieties uz vienistabas!

Swedbank

Ar vērtīgu padomu visiem čīkstētājiem par dažbrīd nesamaksājamo nekustamā īpašuma nodokli klajā nācis Swedbank galvenais ekonomists Mārtiņš Kazāks.

Viņš norāda, ka Latvijas iedzīvotājiem ir nepareiza uztvere par savu mājokli. Un piedāvātās nodokļu reformas būtību viņi neizprot, vēsta rus.db.lv.

“Mūsu iedzīvotāji bieži vien neuztver savu mājokli kā finanšu aktīvu. Tas, protams, nav viegli, bet arī nauda neaug kokos. Pensionāri bieži vien paliek vieni, bet turpina dzīvot 2-3 istabu dzīvokļos, kurus ir dārgi uzturēt, un vienkārši prasa, lai valsts viņiem paaugstina pensijas. Bet ir taču alternatīva – trīsistabu dzīvokli pārdot un pārcelties uz vienistabas,” uzskata Kazāks.

“Lai cilvēki paši izlemj, cik dārgos mājokļos viņi var atļauties dzīvot un maksāt nodokli. Vai arī jāpārdod mājoklis un jāpārceļas uz lētāku mitekli,” ieteic Swedbank galvenais ekonomists.

Viņaprāt, cilvēki Latvijā piedāvātās nodokļu reformas sakarā nesaprot, kas notiek.

“Manuprāt, mājoklis raksturo cilvēka rocību. Un  jau tu nevari gūt pietiekamus ienākumus, tad maini mājokli!” spriež Kazaks.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

 

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

27 Komentāri on "Swedbank galvenais ekonomists: Nespējat samaksāt par 3-istabu dzīvokli? Pārvācieties uz vienistabas!"

avatar
Kārtot pēc:   jaunākie | vecākie | populārākie
sviests
sviests

es domāju, ka galvenais ekonomists nekad nav bijis armijā un neizprot dažāda līmeņa cilvēkus, jo pārtiek acīmredzot no “ne savas” naudas. Izteikt skaidrojumus šādā pasniegtā redakcijā – gribās sadot pa vienu vietu un uzsēdināt uz mieta pie “pilsētas” vārtiem.

pilnīgi noteikti
pilnīgi noteikti

pēc šitā lopa cilvēka paskatā (tāpat kā pec Melbarža-Rungaiņa) raudāt raud Sibīrijas priedes!

Valentīna
Valentīna

Rungaiņa kungs(bijušais Melbārdis)nomainīja savu uzvārdu diezgan sen atpakaļ.Vai tikai tas nebija tādēļ,ka šis kungs(tai laikā vēl Melbārdis)strādāja par Trasta bankas prezidentu.No šīs bankas kaut kur pazuda Latvenergo 3 miljoni.Cik es atceros tie miljoni tā arī neatradās.
Tātad šim kungam(tagad Ģirtam Rungainim) laikam ir daudz iemeslu,lai slēptu savu īsto uzvārdu.
Tagad viņš ir gudrs citus mācīt kā lai tauta izdzīvo šajā diemžēl zagļu un krāpnieku zemē.

wpDiscuz