Stājušās spēkā vairākas izmaiņas dažādās jomās, kas ietekmēs mūsu makus

pabalsts

1. jūlijā stājušās spēkā vairākas izmaiņas dažādās jomās, kas ietekmēs gan iedzīvotāju maciņus, gan atsevišķas specifiskas jomas, vēstīja LNT “900 sekundes”.

Gāzes cenas

“Ar lielākiem izdevumiem jārēķinās mājsaimniecībām, kuras lieto dabasgāzi. Tām, kas gāzi izmanto plītīs, pieaugums būs par 2,5%, bet tiem, kas to izmanto apkurē – par 4,4%. Ar augstāku cenu jārēķinās arī juridiskajām personām, kuras nav noslēgušas jaunu līgumu par gāzes iegādi,” vēsta raidījums.

 

Braukšanas atlaides daudzbērnu ģimenēm

Daudzbērnu ģimenēm tiks piemērota 25% atlaide reģionālo maršrutu autobusos un vilcienos. Tās saņemšanai ir jāuzrāda apliecība jeb “3+ Ģimenes karte”.

 

Mediķu streiks

Iedzīvotājiem, kuriem jādodas uz slimnīcām, ir jārēķinās, ka ” daļa mediķu no 1. jūlija sāk brīvprātīgu brīdinājuma protesta akciju un atsakās strādāt pagarināto normālo darba laiku. Līdz ar to pacientiem būs ilgāk jāgaida uz pakalpojumu saņemšanu.”

3.jūlijā sāktais streiks būs beztermiņa un turpināsies tik ilgi, kamēr ar valdību izdosies vienoties par ģimenes ārstu izvirzītajām prasībām.

Tajā piedalīsies vairāk nekā 800 ārstu.

 

Nodokļu parāda atmaksa

“Lai atvieglotu labprātīgu nodokļu parādu samaksu, no 1. jūlija būs mazāka nokavējuma naudas likme tiem, kuri labprātīgi izveidos nodokļu parāda atmaksas grafiku. Savukārt maksimālā nokavējuma naudas summa nedrīkstēs pārsniegt 40% parāda,” vēsta raidījums.

 

Avots: skaties.lv

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

1 Komentārs on "Stājušās spēkā vairākas izmaiņas dažādās jomās, kas ietekmēs mūsu makus"

avatar
Kārtot pēc:   jaunākie | vecākie | populārākie
INTA
INTA

PALDIES,KA SAMAZINĀT PENSIJAS, VECIE ĀTRĀK NOMIRS UN BAGĀTNIEKIEM BŪS LABĀKA
DZĪVE, VIŅI VARĒS ATVIEGLOTI NOPŪSTIES UN VISIEM TEIKT – CIK LATVIJĀ LABA DZĪVE UN
LIELAS ALGAS . NEŠAUBOS , KA SIRDSAPZIŅA VIŅIEM TO ATĻAUS.

wpDiscuz