Par Latvijas rekordu 25 eiro, treneri uz Olimpiādi nepaņem

par Latvijas rekordu

Par sniegumu Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs, kur mūsu peldētāja Aļona Ribakova trešdien uzrādīja jaunu Latvijas rekordu, Latvijas peldēšanas federācija viņai izmaksās patiešām “dāsnu” prēmiju – ne vairāk, ne mazāk – 25 eiro, LTV Olimpisko spēļu studijā, raidījuma vadītājiem uzstājot, negribīgi atklāja Aļonas Ribakovas treneris Germans Jakubovskis.

par-latvijas-rekordu-25-eiro-germans-jakubovskis

“Par rekordu maksā Latvijas Peldēšanas federācija, bet summu es baidos nosaukt,” raidījumā bilda Jakubovskis (attēlā augstāk).

Neizpratni rada arī fakts, ka Aļonas treneris nevarēja būt sportistei līdzās šajā startā, jo uz Rio netika. Un nevis tāpēc, ka būtu sasirdzis vai kāda cita nopietna iemesla dēļ.

par rekordu
Kaspars Pone. Foto: delfi.lv

Intervijā televīzijā uz jautājumu, kāpēc savas audzēknes panākumus vēro no Latvijas, nevis ir Aļonai blakus tik svarīgajā startā Brazīlijā, Jakubovskis sacīja: “Nu, tā sanāca”. Lūgts paskaidrot sīkāk, Jakubovskis atzinās, ka tas bijis Latvijas Peldēšanas federācijas vadītāja Kaspara Pones (attēlā augstāk) personiskais lēmums, jo funkcionārs uzskatīja, ka viņa atrašanās Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs ir daudzkārt svarīgāka par trenera atrašanos līdzās Aļonai.

Jakubovskis pastāstīja, ka viņam bija izsniegta Latvijas olimpiskās delegācijas forma, nokārtota akreditācija, kā arī parakstīti visi nepieciešamie līgumi.

“Kad sākām kārtot lietas, kad mums vajag braukt, cik ātri, formāli patrenēties, dabūt aklimatizāciju, es uzzināju, ka biļetes ir pasūtītas tikai sportistei. Lūdzot komentēt situāciju, man pateica, ka jāgriežas pie federācijas prezidenta un vajag uzzināt no viņa, kāpēc es nebraucu. Zvanu viņam, prasu, viņš pateica, ka tas ir Latvijas Olimpiskās komitejas lēmums. Griežos pie komitejas, viņi saka – tas ir federācijas lēmums,” par piedzīvoto stāsta Aļonas Ribakovas treneris.

Treneris stāsta, ka ar Aļonu sazinoties katru dienu ar “WhatsApp” palīdzību, kur emocionāli atbalsta savu audzēkni un dod viņai uzdevumus. “Nu, ir kā ir,” saka treneris.

Jāpiebilst, ka treneris par Aļonas Ribakovas uzstādīto Latvijas rekordu saņems vien 15 eiro.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

 

 

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz