Kāpēc Swedbank dažas māmiņas ir vērtīgākas par citām?

Swedbanka

Parādoties internetā sašutušas mātes ziņai par viņasprāt neadekvāto komisiju par bērna sakrātās skaidrās naudas pieņemšanu (par to lasiet publikācijā “Swedbank atņem bērnam Ziemassvētkos 66% no viņa sakrātās naudiņas”),  Swedbank nekavējoties paziņoja, ka esot sazinājušies ar klienti, atvainojušies un šo komisijas maksu atgriezīšot.

 

Viņi, lūk, neesot zinājuši, ka tā ir maza bērna sakrāta naudiņa. Cik var saprast, ja viņi būtu to zinājuši, tad šādu komisijas maksu nebūtu ieturējuši. Interesantas ziņas! Tātad, Swedbank oficiālā pozīcija ir tāda, ka komisija tiek piemērota tikai gadījumos, kad tā nav maza bērna cūciņā sakrāta nauda. Vai arī tomēr Swedbank vienkārši demonstrē savu liekulību, un komisijas maksa tiek atgriezta tikai un vienīgi tāpēc, ka konkrētā kliente publiski par to pažēlojās?

 

Atgriežot komisijas maksu vienam klientam, kurš par to ir publiski pažēlojies, taču ieturot no visiem pārējiem, Swedbank skaidri demonstrē to, ka konkrētās komisijas maksas lielums nav vis saistīts ar kaut kādām objektīvām pakalpojuma izmaksām, bet gan  piemērojams, brīvi izejot no kāda vadības pārstāvja mirkļa lēmumiem un tā brīža izpratni par pieļaujamajiem alkatības apmēriem. Citiem vārdiem, tos, kuri klusē, slaucam pēc pilnas programmas, bet ja nu kāds tiešām ceļ brēku, mīļā miera labad lai patur savas kapeikas.

To, kura māmiņa Swedbank acīs ir vērtīgāka par kādu citu, kurš bērniņš vairāk svarīgs par citu, acīmredzami nosaka vienīgi bankas sabiedrisko attiecību vajadzības, nevis kāda pārdomāta politika, vai vēl jo vairāk, racionāli pamatojami argumenti.

 

Apbrīnojami, ka banka, kuras peļņa pagājušā gadā bija 113 miljoni eiro, savu “ko gribu, to daru” attieksmi demonstrē tik ciniskā un augstprātīgā veidā.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

20 Komentāri on "Kāpēc Swedbank dažas māmiņas ir vērtīgākas par citām?"

avatar
Kārtot pēc:   jaunākie | vecākie | populārākie
Jēpis
Jēpis

nee nu es domāju ka labak nekrasot pasteljtonjos

Aknītis
Aknītis

Bezsakars un zosu bara spriedelēšana. Par katru pakalpojumu tiek piemērota komisijas maksa, lai nu kāda tā būtu, citiem augstāka, citiem zemāka, un ar to ir jārēķinās. Ja šī noklīdusī avs no bara, kura sacēlusi šo ažiotāžu būtu iepriekš iepazinusies ar cenrādi, šādu pārpratumu nebūtu, nevajag skriet un grābt visu uz dullu galvu. Cilvēka līmeni vien norāda tās saucamās “mātes” rīcība, izvirzot savu sīci kā cietēju. Un tas tikai tādēļ, ka viena balamute ir pārāk aprobežota, lai iepriekš noskaidrotu visu korekti un tādēļ ir zaudējusi savas kapeikas citu kapeiku dēļ.
Trūkst vārdu par tautas atpalicību no procesiem un neaptēstību kā tādu.

seihs
seihs

pareizi,VALSTS ar visadiem uzraugiem NESPEJ ne uzraudzit ne kontrolet gan bankas gan savas parvaldes iestades bet mums tas viss jauztur. kapec izlasit var dazadi. DOMA

Ezis UK
Ezis UK

Piedodiet es nesapratu ,komisijas maksa par skaidras naudas iemaksu? Tas tā tiešām bija? Tas taču nevar būt 21 gadsimtā Eiropā! Bet ja tā ir tad ir ar steigu šī banka jāpamet,jo viņi nav normāli.

wpDiscuz