Jūrmalas nelikumīgajā putnu patversmē turētie putni saskaņā ar likumu būtu jākonfiscē

putni

Jūrmalā nelikumīgi ierīkotā putnu patversme, kurā cilvēki bez attiecīgas izglītības un bez nepieciešamajām atļaujām tur slimus savvaļas putnus, Dabas aizsardzības pārvaldei saskaņā ar tās pašas pieņemtajiem lēmumiem patiesībā būtu jālikvidē un tur turētie putni jākonfiscē, kā to paredz Administratīvo pārkāpumu kodeksa 77. panta otrā daļa.

Ņemot vērā, ka biedrība “Drauga spārns” demonstratīvi pārkāpj Dabas aizsardzības pārvaldes aizliegumu pieņemt jaunus putnus un atbrīvot esošos, par ko viegli var pārliecināties viņu pašu sociālo tīklu profilā Facebook, Dabas aizsardzības pārvaldei šajā gadījumā būtu jārīkojas saskaņā ar likumu un tā, kā pati pārvalde ir solījusi vēstulēs, atbildot uz iedzīvotāju sūdzībām.

Tomēr jādomā, ņemot vērā to, ka patversmi vada Latvijas devītā bagātākā cilvēka meita par tēva naudu, Dabas aizsardzības pārvalde acīmredzami nesteidzas ar likuma piemērošanu, un patversme neslēpjoties ignorē ne tikai likumus, bet arī Dabas aizsardzības pārvaldes tieši uz viņiem attiecinātos lēmumus.

 

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

14 Komentāri on "Jūrmalas nelikumīgajā putnu patversmē turētie putni saskaņā ar likumu būtu jākonfiscē"

avatar
Kārtot pēc:   jaunākie | vecākie | populārākie
ugunskrustietis
ugunskrustietis

Ja tie švaļi no jūrmalas domes to zelta iestādi aistiks, tad jūrmalas domes ēkai bah – bah būs.

Zane
Zane

Kā viņa vispār var ārstēt putnus, ja viņai nav izglītības un tā vispār nav klīnika? Un kapēc tiek reklamēts, lai cilvēki nes slimus vai ievainotus putnus, ja tā nav veterinārā klīnika, kurā varētu sniegt kvalificētu palīdzību?

ugunskrustietis
ugunskrustietis

zane – valdošie un vinu korišši ar visu izglītību nedara ko, lai Latvijā ko mainītu, ja atrodas kāds zelta cilvēks, šajā vietnē viņu tūlīt nopulgo.

Līga
Līga

Viņai putnu ārstēšanā var būt vairāk zināšanu kā dažam veterināram,tāpat ,kura klīnika tev ņem ievainotos putnus bez naudas.Kvalificēta palīdzība,smiekli nāk-ir nauda ,būs palīdzība,nav naudas ,ej tālāk ar savu putnu.

Marta
Marta

Viss kā jau pie mums- ideja labs, mērķis cēls bet pēc likuma un citiem netraucējot realizēt jau nemākam. Nu neesam vēl Eiorpa, neesam.

wpDiscuz