Oļegs Fiļs turpina terorizēt bijušās sievas vecākus

Fiļs

Lūk, šādu īsziņu pavisam nesen no naudas atmazgāšanā vainotās ABLV bankas akcionāra, viena no Latvijas bagātākajiem cilvēkiem, saņēma jau cienījamos gados esošā pensionētā skolotāja, Santas Bernālas mamma (saglabāta oriģinālā rakstība).

“Kā godīgs cilvēks, gribēju painformēt ka drīzumā iesniegšu prasījumu policija par kriminālvajāšanu uzsākšanu par nepatieso ziņu sniegšanu policijā no Andreja Z un jūsu meitas pusēm, ar mērķi ierosināt kriminālprocesu pret manis ( vajāšanā, novērošana, vardarbība pret bērniem un citām nepatiesām zinām). Man mērķis būs panākt tādas darbības sodīšanas gan kriminālatbildības gan civiltiesiskajā kārta. Ja jums ko teikt šajā sakara, nerunājot par visu jūsu ģimenes atvajinosanas man personīgi, vēl palika drusku laiks. Oļegs”

Citiem vārdiem sakot, starptautiski pazīstams naudas atmazgātājs, kura banka sabruka ASV noteikto sankciju dēļ un kuram, droši vien, tāpēc pašam sev un visiem citiem visu laiku ir jāatkārto, ka viņš ir “godīgs cilvēks”, šāds vīrelis nespēj pārtraukt ne tikai vajāt savu bijušo sievu, piedzenot kastroļus un prasot atdot laulības laikā dāvināto, bet turpina psiholoģiski terorizēt arī bijušās sievas vecākus, cienījamus, jau gados esošus seniorus, pieprasot visas ģimenes atvainošanos.

Fiļa īsziņā gan nav norādīts, kā tieši Zamuelu ģimenei vajadzētu viņam atvainoties, toties ir skaidri pateikts, ka nu jau kārtējos kriminālprocesus un civilprasības viņi var sagaidīt kā sodu par to, ka bija uzdrošinājušies aizstāvēt paši savu meitu.

Tāds, lūk, mērglis ir Oļegs Fiļs.

 

Autors: Jurģis Liepnieks

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Populārākie raksti

Jūs varētu interesēt

16
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Drakuls
Drakuls

Naudas un mantas karie bankieri …

piekrītu
piekrītu

Sižets stipri atgādina multfilmu “Ezītis miglā”.

no malas
no malas

Ja atmiņa neviļ, pēc viena no pirmajiem Liepnieka rakstiem par šo tēmu baņķieris ielika ļoti aizskarošu komentāru ar draudiem uzsākt tiesa darbus par nepatiesām ziņām, kurus gan vēlāk dzēsa.