ABLV banka izplatījusi melus, ka likums liegtu nogalinātajam Bunkus kļūt par likvidatoru

Liepnieks

Kā norāda raidījums “Nekā personīga”, ABLV bankas pārstāvji ir apgalvojuši, ka noslepkavotais Mārtiņš Bunkus nemaz nevarētu kļūt par ABLV bankas likvidatoru, jo bija šīs bankas klients.

Šie bankas apgalvojumi izklausījās nedaudz dīvaini, jo ir grūti iedomāties, ka viens no pieredzējušākajiem maksātnespējas administratoriem valstī ieguldītu tādu piepūli un naudu, lai tiktu iecelts par bankas likvidatoru, bet pats nemaz nezinātu, ka likums viņam to neatļauj.

Izrādās, izskaidrojums ir pavisam vienkāršs – ABLV melo.

Kredītiestāžu likums nosaka, ka par bankas likvidatoru nevar kļūt bankas kreditors, nevis bankas klients. Un Bunkus ne tikai nebija ABLV kreditors, bet jau laikus tika veicis visus nepieciešamos priekšdarbus, lai viņu pat mākslīgi nevarētu padarīt par bankas kreditoru. Grūti iedomāties, ka tādi pieredzējuši baņķieri kā ABLV vadītāji to visu nezinātu.

Tas savukārt liek secināt, ka ABLV, lai novērstu aizdomas, ka Mārtiņa Bunkus slepkavībai varētu būt kāds sakars ar viņa kontaktiem ar ASV diplomātiem un lobistiem tieši ABLV likvidācijas sakarā, ir izplatījuši apzinātus melus.

Mazliet papētot izrādās, ka šī tālu nav pirmā reize, kad ABLV pārstāvji melo pat tiesām. Piemēram, Latvijas Televīzija jau 2015. gadā ziņoja par to, kā ABLV pārstāvji apmelo Latvijas žurnālistus.
.
Šo sižetu var noskatīties šeit: https://www.youtube.com/watch?v=KZYxT1NU3Tw.
.
Par gadījumiem, kad dažādos dokumentos melo ABLV padomes priekšsēdētājs, bijušās sievas vajātājs un kastroļu piedzinējs Oļegs Fiļs, Puaro.lv jau ir sakrājies tik daudz materiālu, ka par to mēs rakstīsim atsevišķi.
.
Citiem vārdiem sakot, meli nav nejaušība ABLV augstāko amatpersonu darbībā, bet gan gadiem piekopta stratēģija savu mērķu sasniegšanā. Dramatiski, ka bija nepieciešams ASV valdības FinCen ziņojums, lai mēs pievērstu uzmanību, kādi darboņi gadiem ilgi izmantojuši naudu, ietekmi Latvijas politikā un sakarus tiesībsargājošās institūcijās, lai izveidotu biznesu, kura centrālais balsts ir naudas atmazgāšana, kā to nešaubīgi uzskata ASV valdība.
.
Bet Latvijas sabiedrība nedz īsti pazīst šos personāžus, nedz arī ko zina par viņu metodēm un to, cik tālu viņi ir gatavi iet, lai sasniegtu savus mērķus vai izrēķinātos ar sev nevēlamiem cilvēkiem.
.

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

10 Komentāri on "ABLV banka izplatījusi melus, ka likums liegtu nogalinātajam Bunkus kļūt par likvidatoru"

avatar
Kārtot pēc:   jaunākie | vecākie | populārākie
SKATS NO ALAS
SKATS NO ALAS

Bankas klientam ir prasījuma tiesības pret banku – atmaksāt kontā stāvošo naudu. Man sanāk, ka jebkurš bankas klients ir arī bankas kreditors. Izņēmums varētu būt terminēti noguldījumi, kurus nevar izņemt pirms termiņa izbeigšanās – tad varētu vērtēt, vai pirms termiņa beigām noguldītājam ir kādas prasījuma tiesības un no tām izrietošs kreditora statuss

stalins
stalins

Nesen lasiiju Indrika Latviesha “varu”.Tur aprakstiita vesela kampanja pret AB.LV Iesaku izlasiit!Jurgim Liepniekam nav vajadziibas to lasiit ,jo vinshs iespeejams , ir liidzautors.

Lamata
Lamata

Kāpēc Jurģis uzņēmies ABLV soģa lomu ? Par baltu velti taču viņš to nedarītu, vai nē ?

wpDiscuz