Zinātnieki: skatīšanās uz kailām sieviešu krūtīm pagarina vīriešu mūžu

zinātnieki kailas krūtis

Vācu zinātnieki guvuši pierādījumus tam, ka skatīšanās uz kailām sieviešu krūtīm ievērojami pagarina vīriešu mūža ilgumu. Zinātniskais pamatojums šim faktam publicēts prestižajā izdevumā  The New England Journal of Medicine.

Zinātnieki pierādījuši, ka tautas valodā runājot, lūrēšana uz liela izmēra plikiem cičiem ļoti labvēlīgi ietekmē vīriešu organismu. Noskaidrots, ka desmit minūšu ilga šāda nodarbe stiprajam dzimumam ir tikpat vērtīga veselībai, cik pusstunda sporta nodarbību vai smaga fiziska darba.

Kā apgalvo pētījuma autori, skatoties uz kailām sieviešu krūtīm, vīrietis jūt vieglu seksuālu uzbudinājumu. Rezultātā aktivizējas stiprā dzimuma sirds un asinsvadu sistēmas darbība, dzīvāk dzīslās plūst asinis, piegādājot organisma šūnām vairāk skābekļa.

Pētnieki skaidro, ka ik dienu skatoties uz kailām sieviešu krūtīm, par 50 % samazinās infarkta un insulta risks, kā arī pagarina vīrieša dzīves ilgumu par 5 – 7 gadiem.

Zinātnieki secinājuši, ka nav nekas peļams, ja vīrietis ir lūriķis. Gluži pretēji – saprātīgās devās tas pat ir veselīgi, jo pagarina mūža ilgumu.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: The New England Journal of Medicine

 

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

1 Komentārs on "Zinātnieki: skatīšanās uz kailām sieviešu krūtīm pagarina vīriešu mūžu"

avatar
Kārtot pēc:   jaunākie | vecākie | populārākie
rols
rols

ne tikai muuzhu pagarina :D.

wpDiscuz