Vīrietis seksam izmanto delfīnu un apgalvo, ka dzīvnieks pats viņu pavedinājis

delfins01

63 gadus vecais Malkolms Breners uzņēmis īsmetrāžas dokumentālo filmu „Dolphin lover”, kas vēsta par delfīna un cilvēka mīlestību. Filmā autors apgalvo, ka delfīns acīmredzami licis viņam saprast, ko no viņa vēlas.

Vīrietis stāsta, kā glāstījis dzīvnieku un kā delfīns atbildējis uz šiem glāstiem. Pats dzimumakts ar delfīnu filmā netiek rādīts, lai gan kinodarba autors ar animācijas palīdzību ļauj noprast kā tas notiek.
delfins02
Malkolms Brenners un Dollija

Malkolms Brenners toreiz, 1971.gadā, bijis fotogrāfs atpūtas un izklaides parkā Sarasotā (Floridā, ASV), tāpēc varējis brīvi piekļūt baseinam. Tieši tur arī risinājušies notikumi, par ko stāstīts dokumentālajā filmā.

delfins03

“Es varēju brīvi piekļūt delfīniem, un mēs ar Dolliju sadraudzējāmies. Mēs kopā peldējāmies, un viņa bija īpaša… Es to uzskatīju par attiecībām, jo tieši tādas tās arī bija. Kad Dollija nomira, es jutos briesmīgi un ieslīgu depresijā, kas turpinājās piecus gadus”, – stāsta mīlnieks.

Vīrieša un delfīna attiecības ilgušas deviņus mēnešus, līdz brīdim, kad atpūtas parks tika slēgts, un drīz vien nomira arī delfīns. Brenners ir pārliecināts, ka delfīnu mātīte ir izdarīusi pašnāvību – dzīvnieks kādā brīdī vienkārši pārstājis elpot, raksta izdevums The Daily Mail.

1971.gadā Floridā vēl nebija spēkā likums, kurš aizliegtu cilvēka un dzīvnieka seksa sakarus, tas tika pieņemts tikai 2011.gadā. Tāpēc Brenneru par likumpārkāpēju dēvēt nevar.

Taču delfīns nav bijis vienīgais vīrieša seksa partneris no dzīvnieku ģints – viņam bijis seksuāls kontakts arī ar suni.

Interesanti, ka Malkolmam Brenneram ir bijušas divas oficiālas laulības (ar sievietēm).

 

https://www.youtube.com/watch?v=g4bL-PA33rU

 

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz