Sekss automašīnā: autiņa lietošanas instrukcijas iztrūkstošā nodaļa

sekss-automasina-00

Kad pavasara saules stari ne tikai sasilda zemīti, bet arī iekvēlina mīlošas sirdis, nenoliedzami rodas vēlme izdarīt kaut ko neprātīgu.  Un kāpēc gan tas nevarētu būt sekss automašīnā? Ko un kā labāk darīt – auto lietošanas instrukcijā šī nodaļa iztrūkst, taču to piedāvā izdevums Maxim.

Fiat 500

sekss-automasina-2

Lai gan itāliešiem patīk miesās kuplas sievietes un runājot žestikulēt, viņiem vēl līdz šim nav bijis problēmu seksot šajā ”blusiņā”. Pagājušā gadsimta vidū lētais Fiat 500 ļāva jauniešiem nokāpt no motocikliem un pārsēsties uz četriem riteņiem. Un jaunie autobraucēji acumirklī atzina par labām slēgtas telpas priekšrocības. Ļaudis melš, ka šādi esot ieņemta turpat vai puse itāliešu nākamās paaudzes. Ja tavs automobilis nav liels, tas nenozīmē, ka tas neder lielai mīlai. Izmēram šajā gadījumā tiešām nav nozīmes!

sekss automašīnā

POZA „MISIONĀRS CEĻĀ”
Iestati rokas bremzi, bet ņem vērā, ka kaisles karstumā to var viegli izsist no vietas.

Izslēdz motoru, ja atrodies garāžā vai citā slēgtā telpā.

Noņem siksnas (pagaidām tikai drošības jostu, savu siksnu noņemsi mazliet vēlāk).

Pabīdi priekšējo sēdekli nedaudz uz priekšu un pēc iespējas zemāk nolaid atzveltni.

Noliec spilvenu (vai novilktos apģērba gabalus) atzveltnes stiprinājuma vietā — draudzenes jostasvieta par to tev būs ļoti pateicīga.

NEVAJAG: darīt to uz vadītāja sēdekļa. Kad visatbildīgākajā brīdī tava pēcpuse nospiedīs skaņas signālu, bet sabijusies meiča ar kāju izsitīs logu, tu novērtēsi šo padomu.

VAJAG: mazā automobilī to darīt misionāru pozā. Kad sieviete ir virsū, viņai kustību brīvībai ir nepieciešama telpa zem jumta (vai vismaz lūka — tas gan vairāk attiecas uz ekstremālām dāmām). Savukārt, ja virsū būsi tu, tad pat zemā sporta mašīnā spēsi gluži ciešami kustēties uz priekšu un atpakaļ.

 

Land Rover Defender

sekss-automasina-3

Lielbritānijā valda tāds šo automobiļu kults, ka ir pat Defender katafalki — šīs markas fani tajos dodas dzīves pēdējā braucienā. Dabīgi, ka daudzi Miglainajā Albionā, un ne tikai tur, par savu dzimšanu var pateikties tieši šim brutālajam autiņam. Kopš 1948. gada, kad no konveijera nonāca pirmais Defs, tā salonā ir notikušas visneiedomājamākās lietas. Arī tev ir džips? Tad rīkojies!

sekss-automasina-4

POZA „(IE)VADĪTĀJS”

Land Rover ir izslavēts ar šofera – kapteiņa vietu, no kuras viss ir pārskatāms. Seksa laikā labāk no kapteiņa pārtopi ar jātnieku.

Aizbīdi vadītāja sēdekli atpakaļ un nolaid maksimāli zemu.

Atpakaļskata spoguli uzreiz pagriez sānis, lai netraucē.

Draudzene sēžas tev klēpī ar muguru pret tevi un, turoties pie stūres, uzsāk brīvu improvizāciju par „trāpi bedrītē” tēmu.

NEVAJAG: mēģināt to izdarīt braukšanas laikā. Pat neliela avārija beigsies ar drošības spilvenu šāvienu meitenei tieši sejā — salauzts deguns būs mazākā maksa par orgasma septītajām debesīm.

VAJAG: tāda pati poza uz aizmugurējā sēdekļa sniegs lielāku kustību brīvību, tomēr tā nav tik unikāla no anturāžas viedokļa — vai gan meitene, kuras acu priekšā būs visi automobiļa vadības orgāni, spēs iztēloties, ka viņa ir rallija pilote?

 

Ford Mustang

sekss-automasina-5

Meitenēm patīk muskuļi, pat tad, ja tie ir automobilim. Šīs klases pirmdzimtais — 1965. gada Ford Mustang — jau pirmajā gadā Amerikā tika pārdots 263 434 eksemplāros, un lielākā daļa šo automobiļu nonāca pie jauniešiem. Brīvā mīla, kinoteātri zem klajas debess… Īsāk sakot, tu saproti, ka šādos automobiļos ne reizi vien ir mests pie malas kauns, nevainība un dažādi sīki apģērba gabali. Salona gabarīti ir tikai nedaudz mazāki nekā parastajiem sedaniem, tāpēc šie padomi noderēs vairumam autobraucēju.

sekss-automasina-6

POZA „DĪVĀNI un SĒDEKĻI”

Pabīdi abus priekšējos sēdekļus pēc iespējas tālāk uz priekšu un pacel atzveltni vertikāli.

Izslēdz kondicionētāju.

Autoseksa labākajās tradīcijās, logs drīz vien aizsvīdīs.

Kad viss, tajā skaitā rokas bremze, ir stāvus, pārrāpieties uz salona aizmuguri.

Viņa apsēžas aizmugures dīvāna vidū un nošļūc lejā, paceļ kājas un uzliek tās uz priekšējo sēdekļu atzveltnēm.

Tu ieņem vietu starp viņas kājām.

NEVAJAG: aizmirst aizslēgt durvis — aizsvīdušie logi neaizvieto atslēgas.

VAJAG: automobiļa vērtīga opcija un vienkāršs aksesuārs ir logu aizkariņi. Ar tiem sajūta, ka jūs nodarbojaties ar seksu stiklotā istabā, nebūs tik saasināta (lai gan dažam labam bailes tikt pieķertam pat patīk).

 

Porsche 911

sekss-automasina-7

Populāro sporta automobili ražo jau 48 gadus. Tam nav ērta aizmugurējā sēdekļa, nav logu aizkariņu, nav augsta jumta un citu seksu atvieglojošu opciju. Toties no viena vienīga brauciena ar to adrenalīns sakāpj līdz tādam līmenim, ka tevi (arī viņu, un tas ir ļoti svarīgi) pārņem dziļa vienaldzība pret visām šīm neērtībām. Tomēr tālāk daži padomi seksam divvietīgajos automobiļos.

sekss-automasina-8

POZA „AIZMUGURES PIEDZIŅA”

Kad automobilis ir apstādināts klusā vietā, laiks „klāt gultu”.

Noņem no pasažiera sēdekļa galvas balstu.

Atbīdi sēdekli atpakaļ. Nolaid atzveltni. Meitene uzgriež tev muguru un uz vēdera atguļas uz sēdekļa atzveltnes, it kā gribētu  sadabūt kaut ko ļoti vajadzīgu mašīnas aizmugurē.

Tu novietojies viņai aiz muguras un sadabū to, kas ir ļoti vajadzīgs tev.

NEVAJAG: ar visu svaru uzgāzties draudzenei virsū — sēdekļa atzveltne var sāpīgi iespiesties viņai vēderā.

VAJAG: censties nesasist ar kāju dārgo priekšējo paneli, tāpēc ne tikai nolaid bikses, bet novelc arī zābakus.

 

Volvo 240 estate

sekss-automasina-9

Zviedru universāls ir klasika. Ar to var pārvadāt jebko — gan zviedru galdu, gan zviedru sienu. Tas labi izturēs arī zviedru ģimenes rotaļas ar zviedru sērkociņiem. Jāpiebilst, ka jebkuram citam universālam seksa ziņā ir tikpat daudz priekšrocību.

sekss-automasina-10

POZA „MEHĀNIĶIS PŪLAS VAIGA SVIEDROS”

Ieslēdz mūziku, lai radītu atmosfēru — kaut gan diez vai meitenei šķitīs, ka bagāžnieks, kurā tu vadāji ziemas riepas, tiešām ir tā romantiskākā vieta.

Saliec aizmugures sēdekli tā, lai tas veidotu gludu virsmu līdz ar bagāžnieka grīdu.

Izveidoto placdarmu pārklāj ar pledu.

Atgulies uz muguras kā zem mašīnas, bet meitene lai sēžas tev virsū, it kā viņa būtu mašīna, kurā tu rakņājies (starp citu, gandrīz tā arī ir).

NEVAJAG: vadāt bagāžniekā visādus krāmus „ja nu pēkšņi savajagas”— kārtīga meitene var arī noraidīt tavu iniciatīvu.

VAJAG: pārliecināties, ka rezerves gumija ir ne tikai automobilim, bet arī tev — seksuālais uzbudinājums ekstremālos apstākļos var pārvērst tevi īstā seksa mašīnā.

 

sekss-automasina-11

Vēl četras vīrieša un sievietes ķermeņu pozas automobiļa salonā

Ļoti platās atzveltnes
Ja priekšējo sēdekļu platums pieļauj, varat iekārtoties uz atvāzta pasažieru sēdekļa tā, lai viņa gulētu uz sēdekļa atzveltnes, bet tu — tieši tādā pašā pozā viņai aiz muguras.

Aiz stikla
Viņa nostājas uz ceļiem uz aizmugurējā sēdekļa un ar rokām atspiežas pret stiklu. Tu novietojies aizmugurē. Viena tava kāja atrodas pie sēdekļa atzveltnes, otra — uz grīdas. Tā ir ērti kustēties, turklāt vari vērot, kas notiek aiz loga.

Re, kur mana ķerra!
Viņa ar elkoņiem atspiežas pret aizmugurējā dīvāna sēdekli, dibens uz augšu, kājas — uz priekšējo sēdekļu atzveltnēm. Tu iespraucies starp sēdekļiem un turi viņu tā, it kā stumtu ķerru ar kravu.

Kājas rokās
Darbības vieta — aizmugurējais sēdeklis. Viņa guļ uz muguras, tu — viņai virsū, viss ir ļoti vienkārši. Automobiļa eksotiku papildinās vien fakts, ka draudzene, atšķirībā no dzīvokļa, varēs atspiesties ar pēdām griestos. Padoms: pieturi viņu aiz potītēm: viņai tas būs patīkami, bet tev būs ērti kontrolēt viņas spiediena spēku uz tavu dārgo jumtu.

 

sekss-automasina-01

Vēl šis tas noderīgs

Pērkot jaunu automobili, neaizmirsti pasūtīt…

…panorāmas jumtu
Vari aicināt meitenes paraudzīties zvaigznēs, esot automobilī, tikai pārāk neaizsedz skatu.

…aizkariņus
Kā jau iepriekš sacīts, tā ir neaizvietojama manta, īpaši tiem, kam nepatīk nulles tonējums.

…sēdekļu dzesēšanu
Sekss automobilī ar ādas salonu ir neērts tāpēc, ka tu pie tā pielīpi. Atvēsināšana novērš šo nepatīkamo efektu.

…masāžu sēdekļos
Sekss šiacu masāžas laikā ir neparasts piedzīvojums. Starp citu, tas ir arī veids, kā piedabūt dāmu mīlēties automobilī: viņa iedegsies ziņkārē.

…atvēsināmu cimdu nodalījumu/auto ledusskapi
Pēc seksa nebūs jāskrien uz kiosku pēc ūdens, pa rokai vienmēr būs vēss dzēriens.

…televizoru/DVD
Aizstās brīvdabas kinoteātri. Arī par vietu, kur skūpstīties nebūs jāmaksā.

 

Pastāstiet par savu pieredzi komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: Maxim

 

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz