Jūs kļūsit mēmi uzzinot, ar ko pelna iztiku šī sieviete!

Sieviete, kuras krūšu izmērs ir 48NN – amerikāniete Kristija Lova savu dienišķo maizīti pelna diezgan savdabīgā veidā.

Kristijas maizītei ir diezgan bieza sviesta kārtiņa, turklāt pietiek nauda arī desai un sieram, jo dienā viņa nopelna apmēram 1300 ASV dolārus.

Viņas nodarbošanos diezgan pārliecinoši varētu nodēvēt par ekskluzīvu: ar savām milzīgajām krūtīm viņa iepļaukā, smacē un visādi citādi „masē” vīriešus.

Kristijas pašreizējais arods nebija viņas sapņu darbs – pirms savdabīgā biznesa uzsākšanas, sieviete mēģinājusi atrast darbu dažādās iestādēs, taču visur tikusi atraidīta savi brango apjomu dēļ.

“Kad biju izmācījusies masāžas kursos, es mēģināju atrast darbu šajā jomā, taču personāla speciālisti vienmēr apšaubīja, vai es spēšu visu dienu nostāvēt kājās savu lielo krūšu dēļ. Un darba piedāvājumu es tā arī nesagaidīju…”, stāsta Kristija.

Tad viņa nolēma, ka masēs klientus savās mājās. Reiz seansa laikā kāds vīrietis palūdza, vai viņa nevarētu novilkt savu lencīšblūzi.

“Vispirms manipārņēma izbrīns, un es nesapratu, kā uz to reaģēt, jo  vienmēr esmu kautrējusies savu ķermeņa aprišu dēļ. Taču vēlāk nodomāju – kāpēc gan ne? Masēt ar krūtīm – tas nemaz nebūtu slikti. Es ievietoju sludinājumu un tagad telefons zvana bez mitas…”

Kristija pamazām pārvarēja savu kautrību. “Ar to tikt galā palīdzēja klienti, jo izteica man daudz komplimentu, un es kļuvu arvien pašpārliecinātāka.”

Taču Kristijas dzīvi sarežģīja viņas bijušais vīrs, kurš ir sektas „Jehovas liecinieki” biedrs, un pieprasīja Kristijai, lai viņa nēsātu pieklājīgu apģērbu un neizrādītu visai pasaulei savus jaukumus.

Pēdējo divu gadu laikā Kristija ir pieņēmusies svarā, taču tas viņas biznesu ir iespaidojis ļoti pozitīvi.

“Seansa laikā es nedrīkstu novērsties no klienta rokām un kājām, jo citādi var gadīties, ka viņu nejauši nosmacēju.” Kristijas pakalpojumu klāstā ir arī iepliķēšana ar krūtīm un masāža pilnā augumā: sieviete noziežas ar eļļu un masē vīrieti, slidinoties pa viņu ar savu ķermeni.

Taču daļa sabiedrības uzskata, ka Kristijas nodarbošanās ir klaji amorāla. Pārsvarā tās ir sievietes, mediķi un viņas ģimene.

“Viņi saka, ka tas ir amorāli, bet es negrasos to izbeigt. Man patīk tas, ko daru! Tas ir mans ķermenis un mana dzīve!” – teic Kristija.

 

 

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

avatar

wpDiscuz