6 pazīmes, ka sieviete gultā būs kā tīģeriene

Tas, ka sieviete izskatās seksuāli pievilcīga, vēl neko nenozīmē. Ir dažas īpašas pazīmes, kurām vajadzētu pievērst uzmanību, ja jau pirmajā randiņā vēlies uzzināt, kāda viņa būs intīmas tuvības brīdī. Varbūt dažas zīmes šķitīs ne pārāk ticamas, bet – ej nu sazini… Kurš vīrietis gan nav mēģinājis iztēloties, kāda viņa būs gultā – šī nesen satiktā skaistule.

1. Viņa zina, ko vēlas ēst vakariņās

Nevajadzētu gaidīt nezin kādas seksuāla talanta izpausmes no sievietes, kas nespēj izlemt, ko gribētu ēst vakariņās. Ja viņa maldās savās gastronomiskajās vēlmēs, ir naivi cerēt, ka ar erotiskajām būs citādi.

 

2. Viņa gūst baudu no maltītes

Pieņemsim, ka esat tikuši skaidrībā par pasūtījumu viesmīlim. Pievērs uzmanību tam, kā viņa ēd. „Skaties uzmanīgi. Vai viņa izbauda katru kumosu? Piever acis, liekot tos mutē? Tas ir ļoti svarīgi, — apgalvo bijusī pornozvaigzne un pieaugušo filmu producente Kandida Roiela (un viņai nu gan var ticēt!). —”Ja sieviete ēd lēni, izgaršojot katru kumosiņu, viņa noteikti prot gūt baudu arī gultā, bet tas nozīmē, ka pratīs to sniegt arī tev”.

 

3. Viņa vēlas saldējumu

Nu labi, pieņemsim, ka vienaldzība pret ēdienu viņai ir vienkārši tāpēc, ka nav apetītes. Bet pret desertu vienaldzīga būs tikai retā! „Tu vienmēr spēsi noteikt, kura sieviete ir ideāla mīļākā, ja salīdzināsi viņas gaumi attiecībā uz saldējumu ar savu”, — apgalvo Alans Hiršs, neirobiologs un Čikāgas Zinātniski pētnieciskā centra garšas un smaržas laboratorijas vadītājs.

Neticami? Hiršs ir veicis aptauju, kurā iztaujāja vairāk nekā 700 cilvēkus vecumā no 24 līdz 59 gadiem par viņu „attiecībām” ar saldējumu un vēlmēm intīmas tuvības brīžos. Pētījuma rezultāts parādīja, ka kafijas saldējuma cienītājiem patīk flirtēt un rīkot scēnas, kā arī viņiem ir daudz kopēja ar tiem, kam garšo zemeņu saldējums. Vaniļas un plombīra saldējums garšoja sievietēm, kas priekšroku dod „sliktajiem puišiem”, kuri izvēlas šokolādes saldējumu, bet estēti, kam garšo piparmētru saldējums ar šokolādes skaidiņām ir tikpat kā radīti viens otram un gultā sapratīsies tikai ar sev līdzīgiem.

 

4. Viņa runā tāpat, kā tu 

Pieņemsim, ka nu jūs esat notiesājuši vakariņas un pat nobaudījuši desertu. „Tagad pievērs uzmanību tam, vai viņas runas temps un maniere ir līdzīga tavējai, — iesaka Luisvilas (ASV) universitātes Sociālās psiholoģijas katedras profesors Maikls Kaningems. — Apmēram sakrīt?  Lieliski. Tas diezin vai ļaus tev spriest par viņas seksuālo atbrīvotību, toties ļaus noprast, vai jūs viens otram esat piemēroti”.

 

5. Viņa labi dejo

Esat ieturējuši vakariņas? Ir īstais brīdis sarīkot „eksāmenu” ar deju. Nesen tika veikts eksperiments, kurā seksologi tikai pēc tā vien, kā sieviete kustas, spēja noteikt, vai viņai ir viegli sasniegt orgasmu — tātad, deja ir tas kas tev vajadzīgs. Pievērs uzmanību, cik atraisītas ir viņas kustības, kā arī tam kā viņa spēj sadejoties ar tevi. „Tas, ka sieviete dejojot jūtas brīvi, vēl nav garantija, ka viņa tāda pati būs arī seksā, — brīdina Helēna Fišere, grāmatas „Why We Love” autore. — Bet tu vismaz sapratīsi, vai viņai piemīt pašapziņa vai nē. Un ja ar to sievietei ir problēmas, diezin vai var cerēt, ka būs labs sekss ar viņu”.

 

6. Viņa labi skūpstās

Tu viņu pavadīji līdz mājām un jūs skūpstījāties? Brīnišķīgi! Un ko tu juti? „Tas, kā sieviete skūpstās, var daudz pastāstīt par to, kā viņa mīlējas, — apgalvo Ava Kedela, seksoloģe no Losandželosas. — Ja viņa skūpsta laikā iekunkstas un iesaista procesā visu ķermeni (glāsta tevi ar rokām un piekļaujas ar krūtīm)  — nepalaid garām iespēju randiņu turpināt! Ir gandrīz noteikti, ka viņa būs lieliska mīļākā.”

 

Un kā domājat jūs? Izsakiet viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz