220 kg smaga sieviete pelna brangu naudu erotiskajā videočatā

sieviete

220 kilogramus smaga amerikāniete mēnesī nopelna vairāk nekā 2000 USD, demonstrējot savus vairāk nekā divus metrus platos gurnus erotiskajā videočatā, vēsta Daily Mail.

ASV Pensilvānijas štatā mītošās 43 gadus vecās Bobijas Džo Vestlijas svars šobrīd ir 220 kg, tomēr atšķirībā no citām līdzīgas kaites māktām sievietēm, viņa par to neskumst, jo tieši, atvainojiet, milzīgais tauku blāķis viņai nodrošina samērā lielus ikmēneša ienākumus, tā teikt – neizejot no mājas. Bobija sniedz maksas on-line erotiskas dabas pakalpojumus miesās brangu sieviešu cienītājiem.

sieviete

Piecu bērnu māte pirmoreiz sāka erotisko videočatu pirms trim gadiem un kopš tā brīža ik dienas saņem apmēram 50 vēstījumus no dažādiem vīriešiem, kuri viņai lūdz atsūtīt savu kailfoto vai fantāziju rosinošu erotisku video. Kā apgalvo pati Bobija, šī nodarbe viņai ne tikai ļauj nopelnīt, bet arī ceļ pašapziņu.

 

sieviete

Vestlijai viens no lielākajiem dibeniem pasaulē – sievietes gurnu apkārtmērs ir 2,3 m. “Es neuzskatu, ka man būtu jāatturas no sava puskailā ķermeņa demonstrēšanas pasaulei. Tieši pateicoties savam lielajam dibenam un gurnu apkārtmēram, esmu kļuvusi slavena visā pasaulē,” uzsver amerikāniete.

Tāpēc, meitenes, beidziet sevi mērdēt badā – kā redzat, pasaulē netrūkst arī brangu sieviešu ķermeņu apjūsmotāju.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz