Tapis zināms iespējamais valdības sastāvs

karins

Jaunās valdības ministru portfeļu sadalījums oficiāli vēl nav izziņots, taču TV3 Ziņas vēsta, ka neoficiāli tas kļuvis zināms.

“Jaunajai Vienotībai” bez premjera (Kariņš) pienākas arī finanšu un ārlietu ministru amati, kurus ieņems attiecīgi Jānis Reirs un Edgars Rinkēvičs.“Attīstībai/Par!” paredzēts vadīt Aizsardzības ministriju, ko varētu darīt Artis Pabriks. Savukārt Juris Pūce varētu vadīt Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju, bet Saeimā neievēlētā Ilze VinķeleVeselības ministriju.

Nacionālajai apvienībai paredzētas tikai divas ministrijas – kultūras ministres amata kandidāte ir Dace Melbārde, bet vēlēšanās nepiedalījušais Kaspars Gerhards ir zemkopības ministra amata kandidāts.

Tikmēr Jaunā konservatīvā partija par izglītības ministri izvirzījusi Ilgu Šuplinsku. Partijas līderis Jānis Bordāns ir tieslietu ministra amata kandidāts, bet Tālis Linkaitis kūrēs Satiksmes ministriju.

Visbeidzot, “KPV LV” iekšlietu ministra amata kandidāts ir Saeimā neievēlētais advokāts Sandis Ģirģens. Ekonomikas ministra amata kandidāts ir Didzis Šmits, bet Ieva Krapānelabklājības ministra amata kandidāte.

Avots: TV3 ziņas

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

10 Komentāri on "Tapis zināms iespējamais valdības sastāvs"

avatar
Kārtot pēc:   jaunākie | vecākie | populārākie
ivars kopštāls
ivars kopštāls

Lūdzu man neaptēstajam paskaidrot kā indivīts ko tauta nav ievēlējusi var valdīt pār ministriju,attieksme pret viņu darba spējām ir klaji parādīta!2. jautājums-kam vajadzēja vēlēšanas ja viņas tiek pārvēŗstas komēdijā,vai tikai tāpēc lai iztērētu mūsu nodokļu naudiņu(nomojkotu).Tā tik priekši Āboltiņu uz Itāliju,Viņķeli uz veselibas ministriju,ja jau dzīro mēra laikā tad pa pilnu programu!Viņķele noteikti pieprasīs viendzimuma laulības Latvijā spriežot pēc viņas rakstītajiem domu graudiem!Atjēdzieties tauta-cik ilgi mūs………………

Zemnieks
Zemnieks

Nu ja vajadzētu vel VID a izrakstus, kam šīs eksperta konsultācijas ir bijušas vajadzīgas. Laikam jau kādam šveicietim

Zemnieks
Zemnieks

Vai varētu Tāla Linkaita CV kāds izstāstīt vai viņam pašam uzprasīt. Ko viņš reāli ir vadījis bez kaut kādam politiskam padomēm. Un kādas viņam kompetences lai sauktu sevi par transporta nozares ekspertu. Divreiz dzirdēju viņa uzstāšanos, zirgam jāsmejas. Kaut kādi gudri vārdu savarstijumi, bez nekādas jēgas. Šausmas un zeme atvēries.

wpDiscuz