Strīķe dabū nogaršot zāles, kuras pati gadiem izrakstījusi citiem

Juta Strīķe

Einara Repšes un partijas “Jaunais laiks” bez konkursa KNAB vadībā iebīdītā Juta Strīķe, kas gadiem cīnījusies, izsekojusi un fabricējusi lietas tikai pret Einara Repšes, “Jaunā laika” un “Vienotības” politiskajiem konkurentiem un pretiniekiem, sistemātiski pasargājot no izmeklēšanas “Jaunā laika” un “Vienotības” politiķus, pēkšņi ir sašutusi un pati sūdzas par politisku vajāšanu.

Pievērsiet uzmanību tam, ka Juta Strīķe, ilgadējā KNAB faktiskā vadītāja, apgalvo, ka “esam nonākuši tiktāl, ka likuma aizsardzību bauda tikai tie, kuri ir iedabūjuši sev paklausīgus kadrus par ģenerālprokuroru vai Drošības policijas priekšnieku. Bet tie, kas šādai prettiesiskuma sistēmai pretojas, saņem likumā pamatotu patvaļu.”

Strīķes kundze nešaubīgi zina, ko runā. Tieši likumā pamatota patvaļa ir vislabākie vārdi, kā raksturot viņas pašas darbību KNAB vadībā.

Mēdz teikt, ka liktenim ir savdabīga humora izjūta. Šeit nu tas ir vērojam pilnībā.

Zemāk viss Strīķes paziņojums viņas Facebook lapā:

Strīķe

 

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

1 Komentārs on "Strīķe dabū nogaršot zāles, kuras pati gadiem izrakstījusi citiem"

avatar
Kārtot pēc:   jaunākie | vecākie | populārākie
N.(V.)Ozolins
N.(V.)Ozolins

Juta ir Meitene ar,vismaz,diviem komplektiem”Vistas izsrādājumu”,tāpēc Viņai labāk būtu piemērots uzvārds ar īso i…Gan jau atkal,kautkas,ir padomā…Garlaicīgi,Mums,ar Viņu RD,nebūs!

wpDiscuz