Strautmane azartspēļu varā – jau atkal pieķerta Purvciema “laimētavā”

Baiba Strautmane

Žurnāliste, advokāta Romualda Vonsoviča dzīvesbiedre Baiba Strautmane, nokļuvusi azartspēļu varā un acīmredzot nespēj to pārvarēt.

Tāpat kā pērn, arī šogad  Strautmane aizvien biežāk redzama dažādās Rīgas nomales spēļu ellēs, spaidot aparātu pogas, vēsta žurnāls KasJauns.

Tas, ka pogu spaidītāju saimē savu vietu atradusi arī Baiba Strautmane, tapa zināms jau pagājušā gada nogalē. Tobrīd daudziem tas šķita neticams, līdz izdevums KasJauns publicēja aculiecinieku fotogrāfijas.

Arī šajā pavasarī Baiba joprojām daudz laika pavada spēļu zālēs. Turklāt nu zināms, ka Strautmanei visiecienītākās ir Purvciemā izvietotās spēļu elles. Viņa manīta arī Sarkandaugavas “laimētavās”. Turklāt Baiba pie spēļu aparātiem bijusi azartiska, pavēstījuši aculiecinieki.

Jāpiebilst, ka agrāk Strautmane bija dzirdama radio un skatāma TV, turpretī tagad viņas tribīne ir tviterkonts – dažos gados publicēti vairāk nekā 20,7 tūkstoši tvītu. Viņa analizē, peļ, iesaka un apspriež  visas tēmas, tikai ne azartspēles. Turklāt viņas tvīti lielākoties ir žultainu tekstu pilni. Šajā sakarībā jāatceras – tieši par azartspēļu atkarīgajiem mediķi izsakās, ka šie cilvēki noslēdzas sevī un kļūst negatīvi noskaņoti.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: KasJauns

 

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

7 Komentāri on "Strautmane azartspēļu varā – jau atkal pieķerta Purvciema “laimētavā”"

avatar
Kārtot pēc:   jaunākie | vecākie | populārākie
Z.G.
Z.G.

Piekjerta???Tumsonji

sēru diena 4.Maijs
sēru diena 4.Maijs

ja atklāti, tad man ir gluži vienaldzīga šī ziņa. Pie kājas tādas strautmanes!

Atis
Atis

Kāpēc atkarība? Tas ir viens no veidiem kā atpūsties. Ja ir nauda. Raksta autors pats vienkārši nespēj saprast, ka visi, kas spēlē azartspēles nebūt nav atkarīgie. Autor, ja tu uz spēļu zāli ej pēc naudas, tad tu pats esi beigts cilvēks!

wpDiscuz