Straujuma popularitātes zaudēšanā atradusi vainīgo

straujuma-laimodta

Lūgta komentēt sabiedrības atbalsta kritumu viņai, Ministru prezidente Laimdota Straujuma šorīt telekompānijas LNT raidījumā “900 sekundes” pieļāva, ka tas varētu būt skaidrojams ar nepatiku tieši no “Saskaņas” elektorāta puses.

“Iespējams, ka vismaz daļa no “Saskaņas” vēlētāju grupas sagaida citu attieksmi pret notikumiem Ukrainā,” uzskata valdības vadītāja. Tomēr viņa uzsvēra, ka negrasās savu viedokli mainīt tikai tāpēc, lai kļūtu populārāka. “Notikumi par Ukrainu un Krievijas lomu tajos man ir pilnīgi viennozīmīgi traktējami,” piebilda premjerministre.

Ministru prezidente Starujuma apgalvoja, ka par spīti atbalsta kritumam pagaidām nav domājusi par demisionēšanu un viņai nav zināms, ka šāds jautājums “Vienotībā” būtu apspriests.

“Es varu pateikt, ka negatavojos demisionēt 7.jūlijā, kad Eiropas Parlamentam ir jāsniedz pēdējais ziņojums par prezidentūru, arī 1.augustā vai 1.septembrī negatavojos [demisionēt],” sacīja valdības vadītāja.

Kā jau vēstījām, aprīlī Straujumas darbību negatīvi vērtē teju puse Latvijas iedzīvotāju, taču vienlaikus ir nostabilizējies pozitīvo vērtējumu īpatsvars, liecina “Latvijas Faktu” veiktais pētījums.

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

8 Komentāri on "Straujuma popularitātes zaudēšanā atradusi vainīgo"

avatar
Kārtot pēc:   jaunākie | vecākie | populārākie
aksu
aksu

Pričom te saskaņas vēlētājs?! Tiem šī tante vienmēr pie irsas ir bijusi! Vēl Vangažu briežu dārza iemītnieku atbalsta kritumu varēja pieminēt,ibio. Tak’ aklam skaidrs, ka atbalsta kritums var būt tikai un vienīgi atbalstītāju rindās!!!

Anonīms
Anonīms

Pilnīgi piekritu,paši pielūdzēji!

ubags
ubags

Straujuma strādās līdz brīdim, kad nosprāgs pēdējais ubags!

Žanets
Žanets

Domāju, ka ņirgāšanās ir nepamatota!
Premjere Straujumas kundze ir ļoti piemērota šajā vietā, šajā laikā un šajā situācijā.

wpDiscuz