No sirds Latvijai kandidātes pusplikā priekšvēlēšanu aģitācija VIDEO

Pilsētas mēra krēslā par katru cenu un ar jebkuriem līdzekļiem!

Apmēram tāds iespaids rodas, noskatoties partijas “No sirds Latvijai!” Daugavpils mēra amata kandidātes Svetlanas Lonskas priekšvēlēšanu aģitācijas video.

Video, kurš šobrīd ir skatītākais vietnē “Youtube” Latvijas interneta lietotāju vidū, niecīgā peldkostīmā tērptā Svetka-kandidāte hipnotizējošā balsī krievu valodā skaita: “Galasuj, ja govorju…” (Tulk: “Balso, es saku”), pēc kā repa vārsmās izklāsta vēlētājiem, kāpēc viņa būtu pelnījusi no Svetkas-kandidātes kļūt par Svetku-deputāti.

Par sevi Svetlana stāsta, ka ir Zumbas trenere, taču pirms tam vairākus gadus smagi strādāja Lielbritānijā. Kandidāte uzskata, ka zina, kā padarīt pilsētas dzīvi interesantāku un piesātinātāku. Tāpat viņai ir zināms, kā domi “pavērst ar seju pret iedzīvotājiem un uzlabot sadarbību ar nodokļu maksātājiem.”

Svetka-kandidāte norāda, ka pilsētai vajadzīga tautas vara – “tāda, kā mēs visi, tāda, kā es”.

Šis video pamatīgi saviļņoja sociālos tīklus un kļuva par karstāko tematu darba vietās, sabiedriskajos transportos, pie pusdienu galda un citur. Zīmīgi, ka par aktīvo un atlētisko meiteni runā ne tikai Daugavpilī, bet nu jau visā Latvijā.

Populārākie raksti

Jūs varētu interesēt

12
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
garām ejot
garām ejot

ar katru reizi arvien dziļāk auzās. bet labi, lai viņi parāda savu līmeni. šo biedreni komercuzņēmumā tālāk par apkopēju nelaist.

kalašnikovs
kalašnikovs

No sirds ir nosēdējuši kā trani. Mana dzīve nav kļuvusi labāka pat par salauztu grasi!

Skolnieciņš
Skolnieciņš

Vismaz viņas 5 min video par vēlēšanām bija atklāts, jo deputātiem un pat pašvaldību mēriem nav bezgalīgu pilnvaru.
Cieņā, Tavs Skolnieciņš
© Skolnieciņš 1999-bezgalība ¦~{