No sirds Latvijai kandidātes pusplikā priekšvēlēšanu aģitācija VIDEO

Pilsētas mēra krēslā par katru cenu un ar jebkuriem līdzekļiem!

Apmēram tāds iespaids rodas, noskatoties partijas “No sirds Latvijai!” Daugavpils mēra amata kandidātes Svetlanas Lonskas priekšvēlēšanu aģitācijas video.

Video, kurš šobrīd ir skatītākais vietnē “Youtube” Latvijas interneta lietotāju vidū, niecīgā peldkostīmā tērptā Svetka-kandidāte hipnotizējošā balsī krievu valodā skaita: “Galasuj, ja govorju…” (Tulk: “Balso, es saku”), pēc kā repa vārsmās izklāsta vēlētājiem, kāpēc viņa būtu pelnījusi no Svetkas-kandidātes kļūt par Svetku-deputāti.

Par sevi Svetlana stāsta, ka ir Zumbas trenere, taču pirms tam vairākus gadus smagi strādāja Lielbritānijā. Kandidāte uzskata, ka zina, kā padarīt pilsētas dzīvi interesantāku un piesātinātāku. Tāpat viņai ir zināms, kā domi “pavērst ar seju pret iedzīvotājiem un uzlabot sadarbību ar nodokļu maksātājiem.”

Svetka-kandidāte norāda, ka pilsētai vajadzīga tautas vara – “tāda, kā mēs visi, tāda, kā es”.

Šis video pamatīgi saviļņoja sociālos tīklus un kļuva par karstāko tematu darba vietās, sabiedriskajos transportos, pie pusdienu galda un citur. Zīmīgi, ka par aktīvo un atlētisko meiteni runā ne tikai Daugavpilī, bet nu jau visā Latvijā.

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

6 Komentāri on "No sirds Latvijai kandidātes pusplikā priekšvēlēšanu aģitācija VIDEO"

avatar
Kārtot pēc:   jaunākie | vecākie | populārākie
Man i Ax
Man i Ax

Man gan viņa patīk, slaida, sportiska, tvirtām ciskām un stingru vāveri… varētu šai riktīgi spraust un spraust, no rīta līdz vakaram un otrādi!

buksmeikers
buksmeikers

Par Griguli labāka! Točno!

haralds
haralds

nubet! kurš tad nav labāks par autobuspakaļu N€irodepu†a†šu Gribuli!

zane
zane

Drausmīgi/…..

wpDiscuz