Kalvītis: Latvijā ir augstākā dzīves kvalitāte Eiropā

Kalvītis

“Es esmu dziļi pārliecināts, ka Latvija ir labākā vieta! Mums ir visaugstākā dzīves kvalitāte, salīdzinot ar Eiropas valstīm!” To ļoti pārliecinoši apgalvoja “Latvijas Gāze” valdes priekšsēdētājs, ekspremjers Aigars Kalvītis RīgaTV 24 raidījumā “Preses klubs”.

Kalvītis norāda, ka Latvijā ir ļoti izdevīgi ģeogrāfiskie apstākļi. “Kur vēl var pusstundas laikā aizbraukt no pilsētas, būt brīvā dabā, peldēties jūrā, būt ezerā, ķert zivis, medīt, lasīt sēnes, būt pie dabas tik tuvu? Kur tu to vari sasniegt?”

“Latvijas gāzes” šefs uzskata, ka citur Eiropā šādu vērtību nav. “Vajag trīs stundas, lai no Maskavas izbrauktu. Londonā ir līdzīgi. Kāda dzīves kvalitāte… Bāru kvalitāte? Ja to sauc par kvalitāti, tad es piekrītu – tur ir labāki bāri un lielāka alus izvēle,” ironizēja Kalvītis.

Komentējot to, kāpēc cilvēki brauc prom no Latvijas, Kalvītis norādīja, ka galvenais dzinulis ir materiāli, ne emocionāli apsvērumi. Turklāt viņš esot pārliecināts, ka emigrējušo latviešu dzīves kvalitāte ir zemāka.

“Mēs redzam, kā viesstrādnieki dzīvo vairāki vienā dzīvoklī, kopmītņu variantā. Skaidrs, ka ienākumi varbūt uz to brīdi ir lielāki. Bet, pārrēķinot kultūras un dabas vērtības, kas ir jāizvērtē dzīves kvalitātē, es domāju, ka viņi dzīvo daudz sliktāk nekā mēs šeit Latvijā,” raidījumā “Preses klubs” sacīja Kalvītis.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

10 Komentāri on "Kalvītis: Latvijā ir augstākā dzīves kvalitāte Eiropā"

avatar
Kārtot pēc:   jaunākie | vecākie | populārākie
nu ja
nu ja

Ticu, ka Kalvītim ir augstākā dzīves kvalitāte Latvijā!

yiljet
yiljet
Es ASV esmu nodzīvojusi 4-5 gadus, padzīvoju pusgadu Kanādā. Daudz esmu ceļojusi. Un naudas izteiksmē neizmērāmās lietās, Latvijā tiešām ir loti augsta dzīves kvalitāte. Sāksim ar to ko mūsu noziedzības līmenis ir minimāls, narkotiku lietošana un pārdozēšana arī ir ļoti zema salīdzinot piemēram ar ASV. Mēs un cilvēki, kas šeit dzīvo praktiski 100% esam eiropeīdās rases, kas tomēr nodrošina normālu kurtūras līmeni starp cilvēkiem šeit. Un tas ir dēļ tā ka Latvija vēl nav tik turīga, lai bagātīgi atbalstītu visus kas vēlas šeit padzīvoties uz valsts rēķina. Ja cilvēks, var savākties un iegūt izglītību vai atrast darbu Rīgā – tā… lasīt vēl »
latvis
latvis

????? Nobrauc no šosejas un izkāp no sava glaunā auto un paskaties kā dzīvo 3/4 Latvijas iedzīvotāju!

wpDiscuz