Kalvītis: Latvijā ir augstākā dzīves kvalitāte Eiropā

Kalvītis

“Es esmu dziļi pārliecināts, ka Latvija ir labākā vieta! Mums ir visaugstākā dzīves kvalitāte, salīdzinot ar Eiropas valstīm!” To ļoti pārliecinoši apgalvoja “Latvijas Gāze” valdes priekšsēdētājs, ekspremjers Aigars Kalvītis RīgaTV 24 raidījumā “Preses klubs”.

Kalvītis norāda, ka Latvijā ir ļoti izdevīgi ģeogrāfiskie apstākļi. “Kur vēl var pusstundas laikā aizbraukt no pilsētas, būt brīvā dabā, peldēties jūrā, būt ezerā, ķert zivis, medīt, lasīt sēnes, būt pie dabas tik tuvu? Kur tu to vari sasniegt?”

“Latvijas gāzes” šefs uzskata, ka citur Eiropā šādu vērtību nav. “Vajag trīs stundas, lai no Maskavas izbrauktu. Londonā ir līdzīgi. Kāda dzīves kvalitāte… Bāru kvalitāte? Ja to sauc par kvalitāti, tad es piekrītu – tur ir labāki bāri un lielāka alus izvēle,” ironizēja Kalvītis.

Komentējot to, kāpēc cilvēki brauc prom no Latvijas, Kalvītis norādīja, ka galvenais dzinulis ir materiāli, ne emocionāli apsvērumi. Turklāt viņš esot pārliecināts, ka emigrējušo latviešu dzīves kvalitāte ir zemāka.

“Mēs redzam, kā viesstrādnieki dzīvo vairāki vienā dzīvoklī, kopmītņu variantā. Skaidrs, ka ienākumi varbūt uz to brīdi ir lielāki. Bet, pārrēķinot kultūras un dabas vērtības, kas ir jāizvērtē dzīves kvalitātē, es domāju, ka viņi dzīvo daudz sliktāk nekā mēs šeit Latvijā,” raidījumā “Preses klubs” sacīja Kalvītis.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

8 Komentāri on "Kalvītis: Latvijā ir augstākā dzīves kvalitāte Eiropā"

avatar
Kārtot pēc:   jaunākie | vecākie | populārākie
latvis
latvis

????? Nobrauc no šosejas un izkāp no sava glaunā auto un paskaties kā dzīvo 3/4 Latvijas iedzīvotāju!

Dace
Dace

Tiešām, pilnīgi piekrītu!

mhm
mhm

Ko nu kurš domā ar kvalitāti, dažs praidos atrod sadzīves kultūru, dažs naudā dabū visu kas viņam vajadzīgs, cits pārber smiltis no vienas kaudzes otrā, un viņam ir labi, Var jau būt ka Latvija morāli vēl turas virs ūdens, taču tas nav uz ilgu laiku, lai nomāktu sabiedrisko domu ir iedarbināti visi līdzekļi.

wpDiscuz