Kaimiņa meli atklājas pilnībā: ne tikai slēdzis līgumu ar Meroni firmu, bet arī rēķinā pieprasījis no tās 10 tūkstošus eiro

Artuss Kaimiņš

Lai gan Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš publiski stāsta, ka no bēdīgi slavenā Šveices advokāta Rūdolfa Meroni nekādu naudu saņēmis neesot, šie meli nu ir atklāti pilnībā.

Dokumenti rāda, kā Kaimiņš, kurš apgalvo, ka „absolūti man nekādi līdzekļi netika pārskaitīti”, ne tikai pats personiski parakstījis līgumu ar Meroni kontrolēto SIA Airtech, bet arī izrakstījis tai rēķinu par vairāk nekā 10 tūkstošiem eiro.

Dokumenti apstiprina to, ka Kaimiņa SIA Suņu būda ir slēgusi līgumu arī ar vēl citu uzņēmumu – SIA Media Support.

Kā liecina elektroniskā pasta sarakste, arī šo uzņēmumu slēpti ir kontrolējis tas pats Šveices advokāts Meroni.

Dokumentus var aplūkot ŠEIT.

 

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

10 Komentāri on "Kaimiņa meli atklājas pilnībā: ne tikai slēdzis līgumu ar Meroni firmu, bet arī rēķinā pieprasījis no tās 10 tūkstošus eiro"

avatar
Kārtot pēc:   jaunākie | vecākie | populārākie
Jurčiks
Jurčiks

Tas ir mediju ne dokuments-kur Kaimiņa paraksts?

Līga
Līga

Tad nu gan BAIGĀ SUMMA, ko Kaimiņš būtu dabūjis – veseli 10 taukšķi! Emsis pat koferītī tādu sīknaudu nenēsātu! Ja Meroni apzadzis Lembi, nu un labi, jo pēdējais pats pirmo iekārtoja par īpašumu pārvaldītāju.

Njaa
Njaa
nu sorry, un ari vajag apdirst, ka te lietoja tadu izteicienu, kapec? Tapec, ka reku nakamie uz grunti laideji nak pie varas, saucamie Jusu jaunie, jaunais speks, glabejs. Figu Jums. Vnk ka es te ralstu, tik pat dzivs, tad tik pat reali un dzivi musi acu prieksa nomainas vecie pret jaunajiem kapmpejiem. Protams ve ie pilniba neaiziet, tahad ir tikai pirmais mainjas posms, jo jaunie roku rokas tulit ies ar vecajiem un ar tadiem pret ko bljava. Tad nakamaja pievienosies vel jaunie un esosie jaunie jau bus iebriduso taku. Seit LV par politoku rinat un teret energiju ir ka taja… lasīt vēl »
wpDiscuz