Jaunā konservatīvā partija domē neiekļūs, prognozē bukmeikeri

Jaunā Konservatīvā partija

Jaunākie partiju reitingi Rīgā Jaunajai konservatīvajai partijai nav labvēlīgi. Tikai 2,7% rīdzinieku būtu gatavi atdot savu balsi par bijušā tieslietu ministra Jāņa Bordāna un Jutas Strīķes vadīto partiju.

“Betsafe” bukmeikeri Bordāna partijas iekļūšanu Rīgas domē novērtējuši ar 33% iespējamību.

Pašvaldību vēlēšanās Rīgā 5% barjeru pārvarēs “Saskaņa/Gods kalpot Rīgai”, Latvijas Reģionu apvienība/Latvijas attīstībai, Zaļo un zemnieku savienība, Nacionālā apvienība un “Vienotība”, savukārt “Jaunā konservatīvā partija” domē neiekļūs, prognozē “Betsafe” bukmeikeri.

Drošs par savu iekļūšanu domē var būt Mārtiņš Bondars. Tiesa gan, jārēķinās ar vietu opozīcijā, jo Latvijas Reģionu apvienības un Latvijas Attīstībai kopējais saraksts šobrīd iegūtu aptuveni 7% balsu. Līdzīgās pozīcijās ir arī Nacionālā apvienība un Zaļo un zemnieku savienība, savukārt daļa “Vienotības” vēlētāju visdrīzāk pārgājuši Jaunās konservatīvās partijas atbalstītāju pulkā, un tādēļ “Vienotības” atbalsts Rīgā sarucis līdz 3,4%. Tomēr “Betsafe” bukmeikeru vērtējumā ir 60% iespējas, ka “Vienotība” pārvarēs 5% robežu un iekļūs domē.

Bukmeikeri uzskata, ka citām partijām izredzes iekļūt domē ir minimālas. “Betsafe” prognozē, ka “KPV LV” būs labākais rezultāts no partijām. Tomēr, lielākoties par to, jāpasakās tās līderim Artusam Kaimiņam, jo bez viņa dalības sarakstā, partijai pastāv vien 20% iespējamība iekļūt domē.

Lai gan “Betsafe” prognozē četru pašreizējās Rīgas varas oponentu iekļūšanu domē, “Saskaņas” un “Gods kalpot Rīgai” koalīcija saņems vairāk nekā pusi mandātu, uzskata bukmeikeri. Tādēļ arī iespējamība, ka Nils Ušakovs varētu tikt gāzts no Rīgas mēra krēsla, novērtēta vien ar 8% varbūtību.

Izsakiet savu prognozi komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: skaties.lv

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

7 Komentāri on "Jaunā konservatīvā partija domē neiekļūs, prognozē bukmeikeri"

avatar
Kārtot pēc:   jaunākie | vecākie | populārākie
Copy +
Copy +

“Betsafe” bukmeikeri Bordāna partijas iekļūšanu Rīgas domē novērtējuši ar 33% iespējamību. – cilvēki paši vērtē un lemj par ko balsot, dzīve rādīs ,
vēlēšanu dienā vajadzīgi partiju novērotāji vēlēšanu iecirkņos

Juļa
Juļa

Tu vēl tici Cimdara kantorim?

Kārlis
Kārlis

Ja sasmakas centra šavkas jau smilkst tātad baidās ka iekļūs gan ;)

hmmm
hmmm

“Betsafe” prognozē, ka “KPV LV” būs labākais rezultāts no partijām.
==========================================================
Trís reiz pārlasīju ne reizi nesapratu. Labākasi? Labāks pat nekā Saskaņai? Un Kaimiņš taču nekandidē, tad kāda vella pēc aptaujāt tā itkā viņš būtu sarakstā? Man ir aizdomas ka raksta autors vienkārši nohaltūrēja – steigā rakstīja un šo konkrēto KPV LV analīzes jautājumu atstāja pusnovārtā.

wpDiscuz