Garīgi ļoti veselais Zanders nosauc Valsts prezidentu par garīgu kropli

zanders-maris
Politiskos procesus nenogurstošs komentētājs Māris Zanders izcēlies ar kārtējo sava intelektuālā līmeņa paraugstundu.
Nenoliedzami, Valsts prezidents Bērziņš ir pelnījis kritiku par daudzām neveiklībām, taču Zandera izvēlētā valoda un attieksme drīzāk liecina, ka pašam Zanderam ne viss ir kārtībā ar izpratni par žurnālista profesionālismu.

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

10 Komentāri on "Garīgi ļoti veselais Zanders nosauc Valsts prezidentu par garīgu kropli"

avatar
Kārtot pēc:   jaunākie | vecākie | populārākie
lapsene
lapsene

Zanders ir sīks nelietis.

garāmejot
garāmejot
Un? Neredzu problēmu, ka tiešā tekstā pasaka, ko domā par fruktu ar ļoti pat smirdīgu reputāciju – kas viņam bija jau krietni pirms ievēlēšanas. Es saprotu, ka pēc perzidenta paziņojuma par nekandidēšanu, viņš vairs kādu laiku normāli pakakāt nevarēs, jo dibens būs aizlipis no cukurainām siekalām – pašlaik viņam tūpli centīgi laiza politikāņi un “eksperti” (labdien, kažoka), rindā stāvēdami. Bet sausais atlikums ir vienkāršs – cilvēku, kurš bīdīja rebes un rebītes Unibankā ar akcijām, kurš par Eiropas naudu uzblieza sev “viesu māju”, kurā acīmredzot vienīgais viesis ir pats ar savu famīliju, visādi tur ekskluzīvi dzīvoklīši par sviestmaizi, zemes gabaliņi par… lasīt vēl »
Akmentiņš
Akmentiņš

PofiKs, katrs jūk pa savam. Ja nepatīk, var neklausīties.
Par Bērziņu pēc 15-20 gadiem vispār kāds atcerēsies? Sēru sludinājums: miris bijušās valsts prezidents Bērziņš. Un dēls vai meita prasīs: Kas viņš tāds bija, ko viņš labu izdarija? Ēēēēēēē … nu jā, ēēēēē …

wpDiscuz