Doma laukumā pieprasa marihuānas legalizāciju Latvijā

marihuanas-pikets

Pirmdien Doma laukumā, Rīgā bija pulcējušies marihuānas legalizācijas atbalstītāji pasākumā “4:20”.

Pasākuma dalībnieki turēja plakātus ar uzrakstiem “Par marihuānas dekriminalizāciju” un “Happy 4:20”, bet Doma laukuma vidū tika sarīkota īpaša tējas ceremonija.

Pasākuma dalībnieki pauda cerību, ka viņos ieklausīsies valsts vadītāji un sabiedrība, lai panāktu atbalstu referendumam par marihuānas legalizāciju Latvijā.

Sabiedrības iniciatīvu portālā “Manabalss.lv” par marihuānas dekriminalizāciju parakstījušies vairāk nekā 10 000 cilvēku, kas ir pietiekami, lai iniciatīvu par marihuānas legalizāciju Latvijā varētu iesniegt parlamentā. Parakstu vākšana ilga vairāk nekā divus gadus.

Iniciatīvas autors Āris Ābele un viņa domubiedri aicināja iestāties atcelt sodu par neliela daudzuma marihuānas audzēšanu, glabāšanu un smēķēšanu, kas paredzēta paša vajadzībām, personām, kuras sasniegušas 18 gadu vecumu.

Iesakām izlasīt:  “4:20″- pasaulē lielākie marihuānas svētki”.

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

6 Komentāri on "Doma laukumā pieprasa marihuānas legalizāciju Latvijā"

avatar
Kārtot pēc:   jaunākie | vecākie | populārākie
sveiciens visiem
sveiciens visiem

Nakat visi kopaa – sativa.land ! Kopa mes nepazudisim ;) !

grr brr
grr brr

Balodis, šitas negantais , agresīvais putns (putins?) iun zāle? Nesavienojamas lietas. Vajag kādu miermīlīgāku lopiņu.Davai atbalstiet priekšlikumu: zāle un govs.

cilvēks ar gudrību
cilvēks ar gudrību

Jā, bail paliek pat iedomāties cik neizglītotā un aprobežotā sabiedrībā dzīvoju. Arī zeme kādreiz bija plakana. Tāpat, kā marihuāna tagad kaitīga.
Prieks, ka cilvēki ir iemācijušies komentārus uzrakstīt. Pēc tam iemācīsies izlasīt zinātnisku informāciju par marihuānas labajām īpašībām un par to, kādēl tā ir aizliegta.

wpDiscuz