Jurkāns: Ar Trampa ievēlēšanu novērsts Trešais Pasaules karš

Jānis Jurkāns

“Pasaule bija uz Trešā Pasaules kara sliekšņa. Trampa uzvara ASV prezidenta vēlēšanās to atlika”, intervijā LTV raidījumā Tieša runa atzina bijušais Latvijas ārlietu ministrs Jānis Jurkāns. 

Viņš atzina, ka, uzlabojoties ASV un Krievijas attiecībām, ieguvējas būšot arī Baltijas valstis.

Tāpat diskusijas laikā Jurkāns piebilda, ka Tramps nebūs vienīgais varas lēmējs ASV. Liela ietekme būšot arī ASV Senātam un citām struktūrām.

Tikmēr eksprezidente Vaira Vīķe Freiberga neslēpa, ka rodas šaubas, vai Tramps tik tiešām spēs pildīt vēlētājiem dotos solījumus. Runājot par vēlēšanu rezultātu Vīķe Freiberga piebilda, ka te varēja nospēlēt arī amerikāņu aizspriedumi par sievietes lomu politikā.

Kā zināms, jaunais Amerikas Savienoto Valstu prezidents tiks inaugurēts 20.janvārī. Donalds Tramps valsts galvas amatā nomainīs demokrātu Baraku Obamu, kurš bijis prezidents divus termiņus kopš 2009.gada.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

 

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

5 Komentāri on "Jurkāns: Ar Trampa ievēlēšanu novērsts Trešais Pasaules karš"

avatar
Kārtot pēc:   jaunākie | vecākie | populārākie
[ik
[ik

Ko šo,vēl bāž mums acīs?

bebrs
bebrs

Tramps vēl nesen publiski izteicās: “Ja mums ir atombumbas, tad kāpēc mēs tās nelietojam?” Miera nesējs? :D

abcd
abcd

Neticās gandrīz vai, ka Jurkāns reiz atstāja inteliģenta (ok, mēreni pasista ar padomju-krievu kreisumu) iespaidu. Tagad gvelž kaut kādās klišejās – par 3.pasaules karu (novērsām, jei!) un ko tur vēl par sievietes pienākumu labi izskatīties (zeme, atveries). Krāsotājs ir un paliek krāsotājs.

wpDiscuz