Zodiaka Vērsis – labākais dzīves partneris. Lūk, kāpēc

Zodiaka Vērsis

Zodiaka Vērsis ir astroloģiskā zīme, kurā dzimušie ir lieliski draugi un laulātie, uzskata astrologi. Piedāvājam apstiprinājumu tam, cik ļoti jums ir laimējies, ja jūsu dzīvesbiedrs ir dzimis Vērša zīmē.

Ja jūsu partneris ir dzimis šajā Zodiaka zīmē,tas ir labākais, kas var būt. Nodibinātās attiecības ar Vēršiem mēdz būt ilgstošas un visbiežāk pāraug laulībā. Vērši pasauli uztver reāli, nelidinās mākoņos, ir mērķtiecīgi un ar jutīgu dvēseli.

Vēršus ietekmē Venēra, tāpēc šajā Zodiaka zīmē dzimušie ir ideāli mīlnieki.

 

10 pierādījumi tam, ka labāku partneri par Vērsi neatrast

 

1. Vērši ir rāmi

Vēršu zvaigznājā dzimušie nelīdzinās tiem cilvēkiem, kuri dusmu uzplūdā gatavi sašķaidīt visu, kas trāpījies pa ķērienam. Viņi ārkārtīgi reti mēdz iesaistīties ķīviņos un strīdos, vienmēr un visur saglabājot mieru un nekad nerīko attiecību skaidrošanu.

Līdzās Vērsim visi jūtas savā orbītā un drošībā, jo cilvēki, kas dzimuši šajā Zodiaka zīmē, burtiski izstaro mieru.

 

2. Vērši ir uzticīgi

Vēršiem patīk ilgas un stabilas attiecības. Šajā zīmē dzimušie gandrīz nekad neiepazīstas tikai vienas nakts seksa dēļ. Viņi, tā sakot, ir vecā kaluma pārstāvji.

Vērši ļoti rūpīgi izvēlas partneri un attiecības uzsāk tikai tad, kad ir pilnīgi pārliecināti par savu izvēli. Viņi vērtē potenciālo partneri pēc tā, vai sieviete spēs kopā nodzīvot ilgus gadus.

Vērši ir uzticīgi un nekad neielaidīsies mīlas dēkā, piemēram, kūrortā vai komandējumā.

 

3. Vērši ir kaislīgi mīlnieki

Ja jūsu partneris ir Vērsis, jūsu intīmā dzīve nekad nebūs garlaicīga un vienmuļa. Šīs Zodiaka zīmes pārstāvji mīlējoties ir aktīvi un vienmēr gatavi izmēģināt kaut ko jaunu. Un par to nav jābrīnās – viņu valdniece taču ir mīlas dieviete Venēra!

Vērši augstu vērtē un vienmēr alkst jutekliskas baudas. Sekss viņu izpratnē ir mīlestības apliecinājums, nevis vienkārša darbība orgasma gūšanai. Viņi vienmēr labprāt jums veiks masāžu vai iesaistīsies erotiskās rotaļās.

 

 4. Vērši ir neatlaidīgi un izlēmīgi

Ja Vērsis redz mērķi, nekas nespēj viņu apturēt. Pat grūtos laikos, kad dzīve sit vienu pliķi pēc otra, viņš apstāties pat nedomā.

Ja Vērsim kaut kā pietrūkst, tā iegūšana kļūst par viņa galveno dzinējspēku un motivāciju. Teiciens „esi mierīgs un turpini”, acīmredzot ir tieši Vēršu izdomāts.

Vērši spītīgi iet uz mērķi, pat tad, ja visi viņam cenšas iestāstīt, ka tas nekad nav sasniedzams. Un te nu „ieslēdzas” viņu iedzimtā spītība.

Protams, dažreiz šī rakstura iezīme var krist uz nerviem. Jūs Vērsim skaidri un saprotami paskaidrojat, kāpēc nav jēgas atkal mēģināt kaut ko ambiciozu un muļķīgu (jūsuprāt), bet viņam tas „nevienā acī”. Pārsteidzoši, bet ļoti bieži viņiem izrādās taisnība un viņi sasniedz savu šķietami nesasniedzamo mērķi!

 

 5. Vērši prot pārliecināt un aizsargāt savējos

Vērši tiek uzskatīti par stipriem cilvēkiem, kas nemēdz izplūst garās runās. Un ne velti: ja viņi nokļūst sarežģītā situācijā, nebaidās rīkoties izlēmīgi. Ja kāds mēģinās darīt pāri Vērsim tuvam cilvēkam, viņš vispirms nomierinās upuri, bet pēc tam „sados pa kaklu” pāridarītājam.

Vēris nebaidās teikt to, ko domā. Bet prot to pateikt taktiski.

Tā vietā, lai teiktu „tu nu gan šausmīgi izskaties šajā kleitā!”, viņš sacīs „tā nekas kleita, bet tu vari atrast smukāku”. Nu, apmēram tā…

 6. Vērši ir racionāli un pragmātiski

Vērsis pasauli redz tādu, kāda tā ir. Atšķirībā no „gaisīgajām” Zodiaka zīmēm, Vērsis nelidinās mākoņos. Šīs Zodiaka zīmes pārstāvji prot izvēlēties reālus mērķus un sasniegt tos. Viņiem ir loģiska un racionāla domāšana. Tāpēc Vērši augstu vērtē stabilitāti un paredzamību. Tātad, kopā ar viņiem dzīve būs ja nu ne gluži grezna, tad pārtikusi gan.

7. Vērši prot novērtēt skaisto dzīvē

Cilvēki, kas dzimuši Vērša zīmē, prot baudīt gan lieliskus dabas skatus, gan izsmalcinātus ēdienus, kā arī mājas omulību siltā pledā pie kamīna. Vērši prot novērtēt skaisto pasaulē un baudīt visu, ko dzīve piedāvā.

Bet neuztraucieties. Viņu gaume nekodīs jums makā. Vērsis gan prot novērtēt plašus žestus, bet var arī vēlā vakarā ieritināties Vērša azotē un kopā skatīties seriālus.

 

8. Vērši ir radoši cilvēki ar plašu sirdi

Vērši prot pašizteikties — mūzikā, dzejā vai, piemēram, gleznojot. Ja jūsu partneris ir Vērsis, visticamāk, kaut kur dziļā atvilktnē glabājas jums veltītas romantiskas dzejas rindas.

Als Pačīno, Džesika Alba, Salvadors Dalī — viņi visi ir dzimuši Vērša zīmē. Interesanti, ka no vienas puses Vērsim ir nepieciešama mūza, bet no otras — viņi vienmēr ir gatavi izteikt savu mīlestību dzejā, mūzikā vai citā radošā veidā.

Pat tie Vērši, kurus tikai nosacīti var dēvēt par radošiem cilvēkiem, spēj pārsteigt savu partneri ar, piemēram, paša radītu dzimšanas dienas dāvanu.

 

9. Vēršiem ir jutīga dvēsele

Diezin vai Vērši par savām jūtām pavēstīs pasaulei sociālajos tīklos. Bet viņi zina, cik labi ir paraudāt uz drauga pleca.

Tāpēc Vērši ir uzticami draugi, kuri vienmēr uzklausīs un atbalstīs grūtā brīdī. Viņi labāk par citu Zodiaka zīmju pārstāvjiem prot notvert brīdi, kad viņu draugiem kaut kas nav tā kā vajag. Pat tad, ja tie apgalvo pretējo.

 

10. Vērši ir uzticami un „īsti”

Vērsis vadās pēc principa – vīrs un vārds. Viņi vienmēr palīdzēs, ja partneris ar kaut ko netiks galā. Piemēram, jūsu vietā uzrakstīs sacerējumu vai palīdzēs veikt remontu.

Bez tam, Vērsim nav daudz draugu: viņi zina, ka pūlī īstas attiecības nav ko meklēt. Tāpēc viņiem visbiežāk ir divi trīs īsti draugi, kuriem viņi jebkurā situācijā ir gatavi steigties palīgā.

 

Avots: Astrology

 

 

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz