Zodiaka Dvīņi: ar viņiem nekad nav garlaicīgi. Lūk, kāpēc

zodiaka-dvini

Ja Zodiaka Dvīņi ir jūsu draugu lokā, varat būt droši – ar garlaicību jāmokās nebūs. Šīs Zodiaka zīmes pārstāvji ir īstas ūdens zāles – ne brīdi nespēj nosēdēt mierā, turklāt viņu biežās garastāvokļa maiņas neļauj atslābt arī nevienam no līdzcilvēkiem. Tomēr, neraugoties ne uz ko, viņu izdarības vērot ir interesanti un par viņiem rūpēties – patīkami .

Nevajag domāt, ka Zodiaka Dvīņi izliekas un nēsā masku, viņos patiešām mājo divi pavisam atšķirīgi cilvēki – vēl nupat mīļais un maigais Dvīnis piepeši aizsvilstas dusmās un dauza mēbeles, niknodamies uz visu pasauli. Tas ļoti labi kliedē garlaicību, vai ne? Kā arī vēl desmit spilgtas Zodiaka Dvīņu rakstura īpašības.

1. Dvīņi nebaidās teikt to, ko domā

Zodiaka Dvīņi „bliež” tieši sejā visu, ko domā par cilvēkiem. Viņi nemēdz tenkot, vienkārši necieš tenku vāceles. Dvīņi bieži nožēlo, ka jau atkal sabojājuši attiecības ar kādu, jo savas domas pateikuši nevietā, tomēr tik un tā viņiem vairāk pa prātam godīga runa, nevis saldi meli. Zodiaka Dvīņi mēdz izteikt savu viedokli arī tad, kad viņiem to neviens nevaicā. Taču arī tam ir savs šarms.

2. Dvīņi nemitīgi iekuļas piedzīvojumos

Viņus ir grūti „noganīt”, lai laikus atturētu no neapdomīgas rīcības. Viņu prāts ir ideju pilns un Dvīņi izmanto jebkuru izdevīgu brīdi, lai tās realizētu. Pat pašas, kā varētu šķist, trakākās. Esiet modri, Zodiaka Dvīņi neliks jums garlaikoties.

3. Dvīņi reti nogurst

Zodiaka Dvīņi nemitīgi nonāk ķezās, bet apbrīnojamā kārtā ļoti ātri no tām izkuļas. Ja jūsu draugs ir Zodiaka Dvīņu pārstāvis, jums nāksies pamatīgi nopūlēties, lai nesabojātu attiecības. Dvīņiem kā gaiss ir nepieciešama brīvība un adrenalīns. Atcerieties: ja esat Dvīņu dzīvē, tad tas nozīmē, ka viņš to vēlas, taču tā viņam nav obligāta nepieciešamība. Baudiet būšanu kopā un neiespringstiet par sīkumiem.

4. Dvīņiem ir attīstīts intelekts

Ja šķiet, ka Dvīņi ar saviem sarkastiskajiem izteikumiem slēpj nezināšanu, neticiet. Viņi pavisam atklājas tikai tiem, kurus ir ielaiduši savā dzīvē. Prāta spēles ir viņu jājamzirdziņš. Ja būsit izturējis visus pārbaudes „līmeņus”, jūs kļūsiet Dvīņa draugs uz mūžu. Ir maz tādu, kuri iepazinuši Zodiaka Dvīni, kāds viņš ir patiesībā. Esat pelnījis medaļu, ja jums tas ir izdevies, jo tas nav vienkārši.

5. Dvīņi nemitīgi liek par sevi brīnīties

Dzīve jums nešķitīs pelēka, ja līdzās ir Dvīnis. Pelēcību iekrāsos viņu zinātkāre un prasme it visur atrast piedzīvojumus. Viņu neizsmeļamā enerģija un trakās idejas ikdienu iekrāsos svētku krāsās. Negaidiet, ka jūsu draugs Zodiaka Dvīnis uzreiz liks galdā visas kārtis, tāpēc gadu ritumā jūs nespēsiet vien beigt brīnīties par viņa atkal un atkal jaunām izdarībām.

6. Dvīņiem nav vajadzīga nemitīga aptekalēšana

Ja satiekaties ar Dvīni, jums jāņem vērā, ka tās nav attiecības to parastajā „formātā”. Dvīņi necieš nemitīgu uzmanību un aptekalēšanu. Viņi ir pašpietiekami un dzīvo paši savā ritmā. Nevajag par to pārdzīvot, vienkārši izbaudiet sev piešķirto brīvo laiku. Ne visas Zodiaka zīmes saviem parteriem to atvēl.

7. Dvīņi neizmanto divreiz vienu un to pašu stratēģiju

Gribat sastrīdēties ar Dvīņiem? Diezin vai tas būs prāta darbs, jo Zodiaka Dvīņiem pēc vārda ķešā nav jāmeklē un strīdā uzvarēt viņus nav iespējams. Dvīņi ir arī ļoti viltīgi – strīdā jūs tiksiet sakauts, vēl pat tā pa īstam neieskrējies.

8. Dvīņi ļoti ātri aizmirst par savām bijušajām „otrajām pusītēm”

Dvīņiem ļoti patīk pārmaiņas dzīvē, tāpēc viņi savu pagātni atstāj vēstures annālēs. Izirušu attiecību vai laulības dēļ, atšķirībā no pārējo Zodiaka zīmju pārstāvjiem, Dvīņi nemetīsies Daugaviņas māmuliņas dzelmē, kā, iespējams, to vēlētos bijušais partneris. Viņi šķir nākamo lappusi dzīves grāmatā. Tāpēc nevajag būt greizsirdīgiem uz Dvīņa bijušajiem partneriem.

9. Dvīņiem patīk atpūsties ar vērienu

Dvīņi reti kad skaita naudu, ja nolēmuši atpūsties un izklaidēties. Brīvajā laikā šīs Zodiaka zīmes pārstāvji labprāt apmeklē ballītes, koncertus un citus skaļus izklaides pasākumus. Viņiem nepatīk klusums, tāpēc Dvīņi trokšņainos pasākumos jūtas kā zivis ūdenī. Un nevajag viņiem par to pārmest, jo Zodiaka Dvīņi uzskata, ka ņem no dzīves visu, kas viņiem paredzēts.

10. Dvīņi pasauli redz citādāk

Dzīve ir spēle, un viss kādreiz beidzas. Zodiaka Dvīņu spēle ir bez noteikumiem, viņus nebaida kardināla virziena maiņa. Dvīņus, kas sēž mājās pie loga, satuntulējušies siltā pledā un grūtsirdīgi raugās uz pasauli aiz stikla, jūs neatradīsiet pat ar uguni meklējot. Jo pasaulē ir tik daudz aizraujoša, ko Dvīņi vēl nav pieredzējuši. Dodieties kopā ar viņu, nenožēlosiet!

Izsaki savu viedokli komentāros un seko mums Facebook un Twitter!

 

Avots: Psychology

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz