Žana Kloda van Dammes meita – ābols no ābeles tālu nekrīt

van Dammes meita

Aktiera un Žana Kloda van Dammes meita – 25 gadus vecā Bianka Brī (jeb Bianka Van Varenberga – tēva Žana Kloda īstais uzvārds) – neliek vilties ne tēvam cīņas mākslu virtuozam, ne mātei kultūristei Gledisai Portugēzai (Gladys Portugues).

Pirms pieciem gadiem Bianka kopā ar savu slaveno tēvu bija redzama „MTV Movie Awards” ceremonijā Losandželosā, kur ieradās uz kādas filmas pirmizrādi, bet pēc tam par viņu vairs nekas nebija dzirdams. Taču skaistās brunetes Instagram jaunākās publicētās fotogrāfijas nav iespējams nepamanīt.

van Dammes meita

Iznāciens kopā ar tēvu 2012. gadā

 

Bērnībā Bianka nodarbojās ar ātrslidošanu, bet nopietnas traumas dēļ viņai nācās atteikties no dalības Olimpiskajās spēlēs.

van Dammes meita

 

Šobrīd Ž.K.van Dammes meita nolēmusi iet tēva pēdās un uzsākusi aktrises karjeru. „Es negribu būt vienkārši sava tēva ēna. Man labāk patiktu pašai tikt galā ar grūtībām, nekā saņemt visu uz paplātes. Es šobrīd piedalos provēs”, – Bianka stāstīja kādā intervijā pirms pāris gadiem.

 

van Dammes meita

Tomēr nevarētu teikt, ka Biankai nav gluži nekādas aktiermeistarības pieredzes – viņas kontā jau ir dalība vairākās slavenā tēva filmās. „Bieži man nāk klāt cilvēki un  stāsta, cik ļoti viņiem patīk mans tēvs. To dzirdēt, protams, ir patīkami, bet kāds tam sakars ar mani?”, — nesen atzinās Bianka.

 

van Dammes meita

Jaunākajā fotosesijā van Dammes meita nodemonstrēja savu lielisko figūru un apskaužamu lokanību.

 

van Dammes meita

Bērnībā viņa ienīdusi cīņas mākslas, neslēpj Bianka. Toties tagad stundām ilgi treniņos slīpē tēva rādītos paņēmienus.

 

van Dammes meita 

Žana Kloda van Dammes meita ir filmējusies sešās van Dammes filmās un vairākām pat bijusi līdzproducente. Bianka Brī debitēja kino 2008. gadā ar nelielo Kesijas Rabido (Džeka Rabido, kuru atveidoja Žans Klods van Damme, meita) kinolentē „The Shepherd: Border Patrol”. Šai lomai sekoja darbs filmās „Soldiers” un „Assassination Games”.

 

van Dammes meita

No vecākiem Bianka mantojusi ne tikai skaistu seju, bet arī satriecoši lokanu augumu.

 

zana-kloda-van-dammes-meita-abols-no-abeles-talu-nekrit-10

„Ar savu piemēru es gribu parādīt mazajām meitenēm, ka iespējams būt muskuļotai, taču nezaudēt sievišķību. Jūs varat sēdēt kāju pār kāju pārlikušas pie pusdienu galda, bet pēc tam sadot pa mizu pāridarītājam, tā vienkārši – skaisti un sievišķīgi. Pateicoties tēvam, cīņas mākslas ir kļuvušas interesantas maniem vienaudžiem, un es gribu turpināt viņa iesākto”,  — teica Bianka Bri.

 

zana-kloda-van-dammes-meita-abols-no-abeles-talu-nekrit-11

Tēva un meitas attiecības ne vienmēr ir bijušas bez klupšanas akmeņiem, bet šobrīd viņi saprotas labi.

 van Dammes meita

Kā atzīst Bianka, viņai dažreiz ir bijušas nesaskaņas ar tēvu, bet tie laiki jau ir pagātnē. Tagad abi kopā dodas gan uz sporta zāli, gan kopīgi pavada brīvos brīžus.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: Daily Mail

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz