Vladimirs Putins piezvanījis seram Eltonam Džonam?

Vladimirs Putins Eltons Džons

Krievijas prezidents Vladimirs Putins pirmdien, 14.septembrī, piezvanījis britu dziedātājam seram Eltonam Džonam. Iepriekš pasaulslavenais dziedonis ar plašsaziņas līdzekļu starpniecību  aicināja Krievijas valdības vadītāju uz tikšanos, lai aprunātos „aci pret aci” par geju tiesībām viņa vadītajā valstī. Par ko abi runāja, ziņu nav.

„Pateicos jums, prezident Vladimir Putin, par to, ka man piezvanījāt. Es gaidu brīdi, kad mēs tiksimies klātienē, lai parunātu par geju, lezbiešu un transpersonu tiesībām Krievijā”, — savā Instagram profilā publicēto Putina fotogrāfiju komentējis sers Eltons Džons.

Pasaulē populārais vokālists sers Eltons Džons jau septembrī viesojoties Ukrainā vairākkārt teica, ka vēlas satikties ar Vladimiru Putinu, lai aprunātos par homoseksuālu cilvēku dzīvi Krievijā. „Es gribētu satikties [ar Putinu]. Iespējams, ka tam nav nekādas jēgas. Viņš var pasmieties man aiz muguras, kad aizvēršu durvis, un nosaukt mani par pilnīgu idiotu. Bet es vismaz būšu mēģinājis kaut ko darīt,” — toreiz teica dziedātājs.

 

https://www.youtube.com/watch?v=CDBL9sLuGBM

Sers Eltons Džons neslēpj, ka ir gejs. Pēc tam, kad Krievijā ar likumu tika aizliegta homoseksuālisma propaganda, dziedātājs jau vairakkārt ir izteicis protestus pret geju tiesību ierobežošanu šajā valstī.

Vēlāk gan Krievijas ziņu aģentūras izplatīja paziņojumu, ka prezidenta Vladimira Putina vārdā ar seru Eltonu Džonu sarunājušies viltvārži.

 

 

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz