Vislabākās mīlnieces ir sievietes pēc 70, pierādījuši zinātnieki

sievietes

Gados vecākas sievietes kā īpaši iekārojamas seksuālās partneres vīrieši parasti neuztver. Veltīgi! Tā ir liela kļūda. Amerikāņu zinātnieki izpētījuši, ka sirmgalvēm pāri 70 strauji paaugstinās libido.

Masačūsetsas Universitātes zinātnieki, veicot pētījumu noskaidrojuši, ka vairumam sieviešu vecumā no 50 līdz 65 gadiem novērojams seksuālās aktivitātes kritums. Vai arī intīmā dzīve viņas vairs neinteresē vispār. Taču pārsniedzot 70 gadu slieksni, dāmas atgūst “otro elpu”.

Pētnieki konstatējuši, ka šajā visnotaļ cienījamajā vecumā sievietes pārstāj domāt par zeķu adīšanu un mazbērnu auklēšanu un atkal sāk interesēties par intīmo dzīvi. Aptaujas laikā vairāk nekā 50% no respondentēm atzinušas, ka seksam viņu dzīvē ir ievērojama loma.

Vienlaikus to dāmu vidū, kuru vecums ir diapazonā no 55 līdz 69 gadiem, interesi par intīmo dzīvi izjūt tikai 43%. Zinātnieki paaugstināto libido skaidro ar to, ka cienījamā vecumā sievietes vairs nav pārņēmušas rūpes par karjeru vai radiniekiem.

Turklāt nav arī riska palikt stāvoklī. Tāpēc dāmas ļaujas baudai. Vai vīrieši pēc pētnieku drosmīgā paziņojuma sāks pievērst lielāku uzmanību gados vecākām sievietēm, kuras līdz šim ir nepelnīti ignorējuši, nav zināms.

Pētnieki secinājuši arī to, ka seksuāli visaktīvākās ir vientuļās sirmgalves – tās, kurām partnera nav vispār vai arī kuru dzīvesbiedrs vecuma dēļ vairs nav spējīgs veikt dzimumaktu.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: dni.ru

Populārākie raksti

Jūs varētu interesēt

1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
tanomalas
tanomalas

Skumji, bet pēc 70 viņas vairs nevienam nav vajadzīgas.