Vīrietis, kura rokas pārvērtušās par koku: no homeopātiskajām mikstūrām kļuva tikai sliktāk

rokas pārvēršas par koku

Indietis Abuls Badžandars (Abul Bajandar), kura rokas ir pārvērtušās par koku teju burtiskā nozīmē, gatavojas operācijai un cer atbrīvoties no ciešanām.

Ķirurģisko manipulāciju laikā laikā vīrietim tiks operētas abas rokas – likvidētas kārpas un izaugumi uz abām plaukstām un nagiem, kas sver apmēram 5 kg un paralizē Abdula rīcībspēju.

Izaugumi uz pirkstiem un nagiem Abdulam sāka parādīties jau 10 gadu vecumā un pamazām pārņēma abas plaukstas un arī pēdas, padarot tās līdzīgas koka zariem. Tieši tāpēc Indijā šis vīrietis iemantojis palamu „cilvēks – koks”.

“Sākumā man šķita, kas tas ir nieks, taču pamazām es zaudēju darbspējas. Šobrīd uz abām manām rokām ir desmitiem divu triju collu izaugumu, kas līdzinās koka saknēm. Un vairākas mazākas uz pēdām”, – stāsta 26 gadus vecais vīrietis, kuru dīvainā slimība ir spiedusi pamest darbu.

Ķirurģiskās operācijas veikšanai jau ir nokomplektēta Indijas lielākās slimnīcas mediķu komanda. Abula Bandžandara operāciju apmaksās valsts.

rokas pārvēršas par koku

Izaugumi uz pacienta ekstremitātēm sāka rasties jau pusaudža vecumā, bet pirms četriem gadiem to augšana aktivizējusies. Vīrietim tika noteikta diagnoze: kārpveida epidermodisplāzija – ārkārtīgi reti sastopama ģenētiska ādas slimība, kas padara cilvēku anomāli uzņēmīgu pret papilomas vīrusa infekciju.

Kā izdevumam pastāstīja Abula vecākā māsa Adhuri Bibi, kopš viņas brālis slimo ar šo reto kaiti, viņu mājā ir pabijuši cilvēku simti, kas vēlējušies paši ar savām acīm redzēt „cilvēku – koku”.

Pats sirgstošais vīrietis atklājis, ka parādoties uz ķermeņa pirmajām kārpām, viņš tās mēģinājis nogriezt pats, tomēr tas ir bijis ārkārtīgi sāpīgi. “Tad es devos uz ciemu un pēc palīdzības vērsos pie homeopāta. Bet no mikstūrām, ko viņš izrakstīja, man kļuva tikai sliktāk”, – norāda vīrietis.

Abuls nav vienīgais, kurš sirgst ar šo dīvaino kaiti. Pasaulē ir reģistrēti vēl divi šīs retās slimības gadījumi – Rumānijā un Indonēzijā. Abos gadījumos pacientiem jau ir veiktas operācijas, kas noritējušas veiksmīgi.

https://www.youtube.com/watch?v=UxFl8Y06nVg

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: Daily News

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz