Viņš nomira, jo lietoja to, ko daudzi no mums dzer katru dienu

Dean Wharmby nomira

Brits Dīns Vārmbijs (Dean Wharmby) nomira pašā spēku briedumā –  viņam bija apritējuši tikai 39 gadi.

Viņš bija profesionāls kultūrists un gādīgs ģimenes tēvs. Ģimene dzīvoja Anglijas pilsētā Mančesterā. Dīns, kā pats uzskatīja, piekopa veselīgu dzīvesveidu – daudz trenējās un ēda „pareizos” produktus.

Dean Wharmby nomira

Dean Wharmby nomira

Vārmbija vienīgā atkāpe no normas bija enerģijas dzērieni. Lai izturētu lielo fizisko slodzi treniņos, viņš izdzēra 1 – 2 enerģijas dzērienus stundā, dienā izlietojot aptuveni septiņas vai astoņas bundžiņas.

Dean Wharmby nomira

Dīns savu „vājību” skaidroja ar to, ka tiecas sasniegt vērā ņemamus rezultātus sportā, tāpēc daudz trenējas, un enerģijas dzērieni palīdz viņam vienmēr būt formā.

Dean Wharmby nomira

Taču pirms pāris gadiem Dīnam Vārmbijam tika diagnosticēts ļaundabīgais audzējs, un viņam tika piedāvāts ķīmijterapijas kurss. Taču Dīns no tā atteicās un izvēlējās ķepuroties pats ar saviem paņēmieniem. Brīnumainā kārtā tas patiešām deva pozitīvu rezultātu un sportists atsāka trenēties. Bez šaubām, neizpalika arī ieradums izdzert septiņus vai astoņus enerģijas dzērienus dienā.

vins-nomira-jo-lietoja-to-ko-daudzi-no-mums-dzer-katru-dienu6

Tomēr vēzis atgriezās. Arī šoreiz Dīns atteicās no ķīmijterapijas un ieturēja vēl skarbāku diētu. Tomēr šoreiz viņš cīņu par dzīvību zaudēja. Kā izrādījās, ļaundabīgā audzēja cēlonis bija pārmērīgā enerģijas dzērienu lietošana. Vēzi vīrieša organismā intensīvi baroja cukurs un citas līdz galam vēl neizpētītās vielas, ko satur šie dzērieni.

Dīns nomira savas mīļotās sievas Šarlotes rokās. Bez tēva palika abu mazā meitiņa.

Šis, kā zināms, nav vienīgais gadījums, kad enerģijas dzērieni gaidītā pozitīvā efekta vietā devuši pavisam bēdīgus rezultātus. Tomēr neraugoties uz to, šo draņķu popularitāte pasaulē ir liela, sevišķi gados jaunu cilvēku vidū.

Esiet uzmanīgi! Simtreiz padomājiet, pirms kārtējo reizi tveriet pēc enerģijas dzēriena bundžiņas. Varbūt tomēr atsakieties no šī ķīmisko vielu kokteiļa?..

Izsaki savu viedokli komentāros un seko mums Facebook un Twitter!

 

Avots: Natural Society

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

11 Komentāri on "Viņš nomira, jo lietoja to, ko daudzi no mums dzer katru dienu"

avatar
Kārtot pēc:   jaunākie | vecākie | populārākie
Anonīms
Anonīms

Lai jau dzer ja grib nonākt 2 metrus zem zemes. Viņš zināja savu problemu bet nevarēja uzvarēt

tikai es
tikai es

Interesanti, ka par vielām, kas nav līdz galam izpētītas, ir skaidrs, ka tās baro vēzi. Jebkurā gadījumā vēzis ne vēzis, bet kas par daudz tas par skādi.

Geonix
Geonix

TĀDU demagoģiju ir kaut kā speciāli jāmeklē? smile emoticon
Vēzi vīrieša organismā intensīvi baroja cukurs <— vai es drīkstu lūdzu uzzināt, kuras tieši, no mūsu organismā esošajām šūnām, var iztikt bet cukura… bez glikozes. Nu kaut vai viena šūna organismā??? Varbūt viņš nomira no ūdens lietošanas, jo to taču arī noteikti lietoja?

Bioloģija pamatskolām jāatkārto ;)

Marija
Marija

Labrit no rita!!!! Vezi baro cukurs… tas ko tu uzrakstiji ir vnk kaut kas stulbs. Palasi, painteresejies, nevis raksti pilnigas mulkibas

Marijai - nelej fufeli - ej palasi vidusskolas grāmatas bioloģijā un ķīmijā
Marijai - nelej fufeli - ej palasi vidusskolas grāmatas bioloģijā un ķīmijā

Cukurs ir nepieciešams jebkurai mūsu organisma šūnai, tev ir laiks pamācīties. Cukurs ir primārais!!! enerģijas avots visam organismam. Šūnas var pārtikt nosacīti arī no taukiem un olbaltumvielām, bet olbaltumvielu metabolismā ir daudz slāpekli saturošu produktu, kas organismam ir jāizvada, bet tauku metabolismam ir vajadzīgs acetilCoA, ko iegūst no cukuru – glikozes metabolisma.
Cukuru vajag, samērīgos daudzumos, ne enerģijas dzērienu formā. Taurīna, kofeīna un citu vielu devas tur ir augstākas, nekā ilgtermiņā mūsu aknas un nieres spēj tās tīrīt

Nedzerietsudus
Nedzerietsudus

Par to jau ir runa! Cilvēkam ir nepieciešamas daudz vielas pilnvērtīgam uzturam, bet jebkura atbilde ir balansā! Visi soft-drinki ir pārbāzti ar cukuru daudz par daudz, tas, ka cukurs samērīgos daudzumos nerada negatīvu efektu, nekādā gadījumā neattaisno šādu dzērienu lietošanu! Un vēzi baro cukurs, īpaši jau tādos vājprātīgos daudzumos, nedezinformējiet cilvēkus un nedzeniet dažu kapā, pirms viņš to vispār apzinas!

wpDiscuz