Vincents atkal uzvar sacensībās par labāko restorānu Latvijā

Mārtiņš Rītiņš Vincents

Otro gadu pēc kārtas noskaidroti labākie restorāni Latvijā. Tāpat kā pagājušajā gadā, arī šogad “Ekselence labākā restorāna Latvijā 2016” titulu ieguvis restorāns “Vincents”. Otrajā vietā ierindojies restorāns “Bibliotēka No.1”, informē konkursa rīkotāji.

Savukārt trešo vietu ieņem topa jaunpienācējs “Restorāns 3”.

Tāpat labāko desmitniekā ierindoti restorāni “Riviera”, “Muusu”, “36. line”, “Bergs”, “Trīs pavāru restorāns “Tam labam būs augt””, “Le Dome” un Dikļu pils restorāns.

“Ekselence 30 labākie restorāni Latvijā 2016” nosaka divās kārtās. Vispirms interneta aptaujā HoReCa nozares profesionāļi balsoja par, viņuprāt, labākajiem restorāniem, un pēc iegūto rezultātu apkopošanas darbu sāka starptautiska ārvalstu žūrija, kuru šogad veidoja 13 pieredzējuši profesionāļi no Zviedrijas, Igaunijas, Dānijas, Somijas, Lietuvas, Itālijas un Norvēģijas.

Daļa no žūrijas Latvijā ieradās otro gadu pēc kārtas. Viņi atzīst, ka, salīdzinot ar situāciju pirms gada, restorānos vērojama izaugsme. “Latvijas restorāniem ir milzīgs potenciāls”, pēc viesošanās Latvijā atzina pieredzējušais restorānu kritiķis un publicists Bents Kristensens. Viņš pauda gandarījumu par restorānu daudzveidību un uzslavēja vadošo šefpavāru sniegumu.

 

Vai jūs piekrītat šim vērtējumam? Rakstiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

 

 

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz