Viktorijas Bekhemas krūtis: mistiskās pārvērtības

Bekhemas-krutis

Stila ikonas un pasaulslavenā futbolista sievas Viktorijas Bekhemas krūtis gluži kā gaisa baloni, mistiskā kārtā te “piepūšas”, te “saplacinās”.

Modes vārdā sievietes ir gatavas teju uz visu – ne tikai stila izmaiņām, bet arī nebeidzamām skaistuma procedūrām, kas nereti ietver arī gulšanos uz plastikas ķirurga operāciju galda. Viena no šādiem modes upuriem ir arī bijusī spicā meiča Viktorija Bekhema (Victoria Beckham), kas lai neviens vairs neuzdrošinātos apšaubīt viņu kā pasaules stila ikonu, pārcietusi ne vienu vien skalpeļa pieskārienu.

Tālajā 1997. gadā dziedātāja vēl varēja lepoties ar dabiskām krūtīm (34A izmērs). Sekojot seksa kultam, 2006.gadā Viktorijas Bekhemas krūtis tika palielinātas līdz pat 34D izmēram, kas Londonas klīnikā toreiz izmaksāja teju 10 tūkstošus.  Tomēr ar to dziedātājai nebija gana – drīz vien viņa nolēma krūtis palielināt līdz 34DD izmēram. Bet jau trīs gadus vēlāk, 2009.gadā, modes ikona krūtīs ielika 34B izmēra silikona implantus, taču pēc tam stiliste no krūšu implantiem atbrīvojās pavisam.

2001. gadā un 2006.gadā
2001. gadā un 2006.gadā

Bekhema, protams, noliedz, ka būtu ļāvusies skalpelim, uzstājot, ka šādu efektu panākusi ar push-up krūšturiem. Punktu dziedātājas meliem pielika viņas jurists, kas atklāja žurnālistiem – jā, Viktorija ir veikusi krūšu palielināšanas operācijas. Bekhema pasaulē laidusi četrus bērnus – dēlus Bruklinu Džozefu, Romeo Džeims un Krūzs Deivids, kā arī meitu Hārperi Sevenu.

Bekhemas krūtis
2009.gadā un 2012.gadā

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz